Poze de la TID2011

Multumesc Jean pentru poze :) ! Abia am ajuns acasa de cateva ore si inca sunt sub impresia zilelor petrecute pe Dunare, intre prieteni .
O sa dureze ceva pana ma obisnuiesc cu viata de oras :)
Superba a fost si finalizarea TID, cu iesirea pe mare: o vreme de vis, o mare de vis .
Nemtii au sa tina minte mult timp editia TID 2011, ca pe cea mai faina dintre toate, in care Romania i-a primit cu soare si i-a gazduit asa pana la plecare. :)
 
Asa, asa. Odiheste-te si tu in pas alergator si zi mai repede ce si cum a fost, ca tare ne roade curiozitatea. Si ceva poze ne servesti?
Multamim anticipat!
 
Radu, Bogdan, Jean, sunt prea frumoase pozele ca sa nu le avem la rezolutia lor fireasca. Daca aveti timp, le puteti pune pe transfer.ro ? :)
Am sa incerc sa fac acelasi lucru cu ale mele (desi nu au loc langa cele ale lui Radu de pilda, ca arta si finete :) )
 
Am votat! Dar tot ala cu pestera urshilor are mai multi prieteni!
Da, asa este. Nu am ce sa fac decat sa sper si sa imi promovez fotografia. Oricum, in Top 10 sunt cateva poze care nu au ce sa caute in niciun concurs, eu nu le-as pune nici macar in albumul personal cu fotografii din concediu, dar daca oamenii au gasit posibilitatile sa si le promoveze si sa fie votate, atunci bravo lor!
 

Back
Sus