Exploit in softul forumului

Salut baieti. Aveti dreptate in acest moment, eu observasem de cateva zile, cand am cautat sectiunea cu "fete pe barci" si n-o mai gaseam.
Dar nu cred ca arhivele se pierd asa usor, am speranta ca o rezolva cine trebuie :) .
Dealtfel mie mi-ar parea rau, fiindca desi nu car cu mine valizele istoriei in modul colectionar ;) , ma mai raportez la multele discutii avute sau citite de-a lungul anilor si chiar mai fac cate o trimitere acolo unde este cazul.
De pilda imi amintesc un subiect discutat si caut acolo detaliile care poate in acel moment nu mi-au starnit interesul.
In ideea asta cred ca nu s-au pierdut arhivele ci poate organizarea are de suferit. Asa ne invata Toma Caragiu, ca dracul nu e atat de negru: e blond :)

Daca ai avea timp sa reinventezi roata in fiecare zi, probabil ca ai fi chiar mai fericit decat grabindu-te sa te rostogolesti pe ce au inventat altii... :) Propria-mi imbatranire imi aduce mirosul de arhiva mai aproape cu fiecare zi... Viata imi este trairea pe verticala prezentului, nu nostalgia prafuita a intamplarilor trecute.

Asamblez secvente video din crampeie de momente trecute incercand sa le reanimez vibratia de atunci... Si ma intristez realizand ca nu pot reda decat o interpretare a momentului respectiv. Poate realitatea fi conservata in arhive?... :) Ma poarta gandul la firele de nisip dintr-o mandala si la eliberarea de povara ideii de permanenta...

A picat arhiva, duse sunt vorbele scrise ca ciorile toamnei... :) asta e...

Daca te referi la discutii cu date tehnice concrete, ma imbie "Blondul" sa ma lipsesc si de alea, cu speranta ca imi voi descoperi o lume proaspata. Uite, azi dimineata in timp ce faceam dus, am inventat apa calda... :)
 
Ultima editare:
Daca ai avea timp sa reinventezi roata in fiecare zi, probabil ca ai fi chiar mai fericit decat grabindu-te sa te rostogolesti pe ce au inventat altii... :) Propria-mi imbatranire imi aduce mirosul de arhiva mai aproape cu fiecare zi... Viata imi este trairea pe verticala prezentului, nu nostalgia prafuita a intamplarilor trecute.

Asamblez secvente video din crampeie de momente trecute incercand sa le reanimez vibratia de atunci... Si ma intristez realizand ca nu pot reda decat o interpretare a momentului respectiv. Poate realitatea fi conservata in arhive?... :) Ma poarta gandul la firele de nisip dintr-o mandala si la eliberarea de povara ideii de permanenta...

A picat arhiva, duse sunt vorbele scrise ca ciorile toamnei... :) asta e...

Daca te referi la discutii cu date tehnice concrete, ma imbie "Blondul" sa ma lipsesc si de alea, cu speranta ca imi voi descoperi o lume proaspata. Uite, azi dimineata in timp ce faceam dus, am inventat apa calda... :)

Si acum n-am avut buton de "like"...........
 
Din păcate a trebuit să renunț la modulul de "like" - era dintr-un pachet mai mare care a cauzat exploitul în cauză. Firma de la care am cumpărat respectivul pachet adițional s-a închis acum un an și nu se mai ocupă nimeni de actualizări, lăsând diverse probleme nerezolvate, printre care și unele de securitate.

Odată cu această schimbare a trebuit să revin la sistemul de linkuri standard, dar nu s-a pierdut nimic din conținut!

Dacă observați linkuri care nu merg vă rog dați-mi exact linkul și încerc să rezolv.
 

Back
Sus