AC/DC

Hello marinari bravi.... intrebare: cine merge duminica la ac/dc? eu mergem cu gasca dar m-au abandonat si sigura nu as merge...
daca mergeti, un semn va rog, poate ne cuplam :)

Hai sa zguduim Bucurestiul cu tunete si IRIS!:banana:
 
pai sa o luam usor, incepem cu AC/DC si continuam si cu guta dupa:))) imi tine careva companie? chiar nimeni nu si-a luat bilet? baieti?fete? nu ma dezamagiti!!!
 
ac dc

salutare...!!!
din satu mare vin cu o gasca de 3 "indivizi" care intra intr-o gasca mai mare la randul lui.....
avem noi grija de tine b-)
 
:)) daca nu te-ai saturat de glumele mele de cacat , sa stii ca voi fi si eu acolo !
vor mai fi si "shcoala ardeleana" aka "dementor" aka Sorin Petrean , Sandrin si cred ca multi alti pensionari din astia care suntem.
singura nu vei fi ,acum depinde unde ti-ai luat bilet :p !
 
dar la Metallica se anunta vreo delegatie de barcaholici?
ca eu din cauza lor nu mai pot merge la concert la niciun alt artist, fie parazitii, madonna, maical geaxon, vali storm & others.
 
ehe, deci ne strangem de-o gasca vesela:), ma bucur, am bilet de ala cel mai ieftin, deh buget de criza, intrarea la locatie se face incepand cu ora 15, la 19:30 incep Iris sa cante...asa ca ma gandeam sa ne dam un punct si o ora si dupa om vedea care cum ne zbatem pe acorduri nebune:)
 
ac dc

noi avem bilet golden circle si plecam cel tarziu sambata dimineatza din satu mare :rolleyes: pt a mai petrece un pic in bucuresti , intalnire ne putem da chiar de sambata .....
 
da zic ca suna bine, sa ne cunoastem anticipat, nu de alta da sa nu ne fie rusine unii cu altii la concert:))) pai sa ne vedem zic, sambata seara si poate vin si alti barcaholici, ca nu e cu intrare su pe baza biletului acdc:p

astept idei, dupa vin cu propuneri:p
noi avem bilet golden circle si plecam cel tarziu sambata dimineatza din satu mare :rolleyes: pt a mai petrece un pic in bucuresti , intalnire ne putem da chiar de sambata .....
 
am impresia ca ai cateva propuneri deja bine inchegate.. :D tu fiind acasa stii mai bine orasul, si stii unde merita sa iesim la o berica si la o poveste.. te rog nu te abtine cu propunerile :p
 
Ultima editare:
pai domnii mei m-ar ajuta sa stiu unde veti locui pe perioada sejurului, sa gasiti drumul spre casa, dupa minunata intrunire:p...
 
Am si la AC/DC si la Metallica, daca stabiliti un loc de baut bere, poate ne potrivim, eu sunt din Bucuresti.
 
pai domnii mei m-ar ajuta sa stiu unde veti locui pe perioada sejurului, sa gasiti drumul spre casa, dupa minunata intrunire:p...

baietii din satu mare, daca nu si-au gasit altceva vor locui in hangarul de la Herastrau al clubului meu, cel putin motocicletele :p
despre minunata intrunire stabiliti voi si vin si eu, uite ca vine si CDS
 
baietii din satu mare din pacate nu vin cu motoarele.... se anunta vreme nasoala din pacate, iar magarului meu trebuie sa-i schimb niste piese care chiar acum i-si fac de cap :( , de locuit nu stiu exact unde vom locui( niste prieteni au facut rost de un camin ieftin si corespunzatorr) iart la capitolul de a nu ne pierde suntem foarte buni .....suntem in stare sa gasim drumul spre casa chiar si daca centrul cerebral pluteste in alcool :D
 
pai ma gandeam sa mergem aici http://www.casa-warsteiner.ro/ papa buna, bere filtrata si nefiltrata, atmosfera ok:) spatiu mare...daca e ok, ma bag la rezervare, doar sa spuneti cati va strangeti:)
sper sa citeasca si alti barcoholici postul...o sa fac un al thread, daca tot ne strangem sa facem gasca puternica:D
SO facem lata, zic!
 
pai ma gandeam sa mergem aici http://www.casa-warsteiner.ro/ papa buna, bere filtrata si nefiltrata, atmosfera ok:) spatiu mare...daca e ok, ma bag la rezervare, doar sa spuneti cati va strangeti:)
sper sa citeasca si alti barcoholici postul...o sa fac un al thread, daca tot ne strangem sa facem gasca puternica:D
SO facem lata, zic!


eu zic ca e OK , dar inca nu stiu cati or sa mai vina si gasca noastra de 3 indivizi a scazut la 2 si gasca adiacenta nu stiu ce planuri are :) , e loc foarte populat???? ma refer ca trebuie sa fim in grafic cu rezervarile??
 
E sambata seara, s-ar putea sa fie destul de populat. dar fiindca insrierile nu au fost atat de numeroase...poate mergem si fara rezervare:) Ora 19 e ok pt voi? o sa sun totusi la ei sa vdm ce si cum, iau o masuta de 6 pt orice eventualitate. Va fi pe numele meu, Dana Stefan...va tin la 220 pt alte info!
 
rezervare

E sambata seara, s-ar putea sa fie destul de populat. dar fiindca insrierile nu au fost atat de numeroase...poate mergem si fara rezervare:) Ora 19 e ok pt voi? o sa sun totusi la ei sa vdm ce si cum, iau o masuta de 6 pt orice eventualitate. Va fi pe numele meu, Dana Stefan...va tin la 220 pt alte info!

foarte bine masutza de 6 poate va fi chiar mica, din satu mare o sa fim 7 indivizi obositi :D , si cred ca ora 19 va fi mai mult ca perfect, cu bogdan buciu eu pot pastra legatura telefonic, dar pt orice eventualitate las un nr si aici 0742-30-35-73 Rajmond Molnar....
lunga va fi ziua maine:D :titanic:
 
bine ati fct, acu am realizat ca n-am lasat niciun nr:p al meu 0722 947 950 Dana:) sa ne auzim la telefoane ca se anunta prapad maine si poate tre sa schimbam locatia, ca rezervarea e pe terasa. in incinta e eveniment:) drum bun baieti, sa veniti cu vant travers:p
 
Dragii mei care doriti sa ne vdm, am modificat rezervarea, intalnirea va fii la restaurant Shogun, la ora 19:00-19:30,astazi sambata 15 mai, tot eu vinovata! daca nu gasiti locatia stept telefon pt indrumare!

Va astept cu drag!
 

Back
Sus