Poze de la Snagov 11-06-2010

Foarte misto ; tot asa vanzoleala de fitosi cu motoare mari era pe lac?
Spune-mi si mie te rog cum e caiacul de la Ocean Kayaks ? Intra multa apa in el cand sunt valuri ; tine directia, etc?
Caper Angler este unul din fruntea listei mele de preferinte pentru pescuit , dar n-am avut ocazia sa-l incerc .
Thanks.
 
Foarte misto ; tot asa vanzoleala de fitosi cu motoare mari era pe lac?
Spune-mi si mie te rog cum e caiacul de la Ocean Kayaks ? Intra multa apa in el cand sunt valuri ; tine directia, etc?
Caper Angler este unul din fruntea listei mele de preferinte pentru pescuit , dar n-am avut ocazia sa-l incerc .
Thanks.

Am fost vineri la Snagov (la ora 6 dimineata eram pe apa si la 12 am plecat )si am avut noroc sa nu fie aglomeratie.
Cu valurile nu am avut probleme,de tinut directia o tine atita vreme cit nu bate vintul tare.Eu am avut doapele puse si nu a intrat deloc,decit ce cade de pe padela.Iar in interior nici o picatura.
Am avut de ales intre Bic Bilbao si OceanKayak Caper Angler am ales Caper Angler :skip:
 
Misto poze nene Jeane; ma mir ca nu s-a luat popa de tine ca i-ai fotografiat trandafirii; este nebun omu' tine la trandafirii aia ca la icoana lui Vlad Tepes. Referitor la pontonul verde cu cort; a fost saptamana trecuta un baiat la mine, care a facut acest ponton, si se plimba cu el pe Snagov... super tare. Oricum felicitari pentru poze, ai mana/ochi de fotograf profesionist
 
Misto poze nene Jeane; ma mir ca nu s-a luat popa de tine ca i-ai fotografiat trandafirii; este nebun omu' tine la trandafirii aia ca la icoana lui Vlad Tepes. Referitor la pontonul verde cu cort; a fost saptamana trecuta un baiat la mine, care a facut acest ponton, si se plimba cu el pe Snagov... super tare. Oricum felicitari pentru poze, ai mana/ochi de fotograf profesionist

Cred ca popa dormea la ora acea :D
 

Back
Sus