ATENTIE! Pentru posesorii de yacht-uri

Am aruncat,dar n-am inteles whats the point.Sant sute de site-uri ca ale voastre pe internet.
 
Royal Marine Yacht Club este un club privat, situat in orasul Latina, provincia Lazio, Italia care oferă o varietate de activităţi şi evenimente sociale pentru toţi cei care iubesc marea. Se deosebeste de celelalte cluburi prin calitatea si multitudinea serviciilor. Iubitorii de yachting pot beneficia de serviciile noastre de: gazduire pe timpul iernii, acostare pe timpul verii in superba insula Ventotene, serviciu "Shuttle" contra cost, serviciu "Limuzina", destinat membrilor nostri pentru o vacanta cat mai placuta, serviciile "Curatatorie" si "Spalatorie" pentru membrii care doresc să găsească ambarcatiunea curata sau care au nevoie de un serviciu de spalatorie, serviciu "Bucatarie pe vapor", totul se va face de către personalul nostru, atât pe de coasta cat si pe insula Ventotene (există, de asemenea, şansa de a solicita servicii suplimentare: "hostess", "bucătar la bord" sau "babysitter" pentru o vacanta ideala), serviciul "de prim-ajutor", serviciu care poate fi solicitat 24 de ore din 24 prin telefon sau prin Internet. Pentru a verifica preţurile serviciilor sau pentru a solicita unul dintre acestea, accesati site-ul la rubrica "Servicii" si urmaţi instrucţiunile de pe formularul special care apare.
Pentru mai multe detalii, site-ul si telefoanele listate la rubrica "Contacte" va stau la dispozitie.
 
Ultima editare:
Invatati bucatarul sa prepare si o ciorba de perisoare sau de burta,ca eu de cate ori am fost in Italia mancam supele cu furculita si cutitul.
 

Back
Sus