Caut foarte,foarte,foarte urgent contacte in Ucraina !

Oportunitate – deschiderea pietei din Ucraina



Firma cu 26 ani vechime, cotata pe bursa din New York, cu noi tehnologii pe piata wellnessului si 4 monopoluri pe piata mondiala, deschide in luna noiembrie 2010 piata din Ucraina

In acest scop cautam in luna octombrie "Coordonatori" din Romania sau Ucraina, care doresc ca dintr-o investitie de 1000 Euro sa obtina intr-o luna (luna noiembrie) un bonus de pana la 10,000 – 20,000 Euro.

Pentru detalii trimite un PM. Telefonul sotiei: Kiss Lilla - 0722 28 89 68

Dupa ce terminam asta mergem sa :sail:
 
Oportunitate – deschiderea pietei din Ucraina
... ca dintr-o investitie de 1000 Euro sa obtina intr-o luna (luna noiembrie) un bonus de pana la 10,000 – 20,000 Euro. ...

Pai nici drogurile nu au profitabilitate atata. Din cate stiu eu raportul e de 1 - 10 ori aici vorbim de 1 la 10-20 .... ceea ce e suspect de mult :confused:
Oricum din luna Octombrie au mai ramas 3-4 zile.

... Dupa ce terminam asta mergem sa :sail:
Adica mergem pe mare, ne sunt legate picioarele in blocuri de beton si baldabac ?? :rolleyes:
 
Oportunitate – deschiderea pietei din Ucraina



Firma cu 26 ani vechime, cotata pe bursa din New York, cu noi tehnologii pe piata wellnessului si 4 monopoluri pe piata mondiala, deschide in luna noiembrie 2010 piata din Ucraina

In acest scop cautam in luna octombrie "Coordonatori" din Romania sau Ucraina, care doresc ca dintr-o investitie de 1000 Euro sa obtina intr-o luna (luna noiembrie) un bonus de pana la 10,000 – 20,000 Euro.

Pentru detalii trimite un PM. Telefonul sotiei: Kiss Lilla - 0722 28 89 68

Dupa ce terminam asta mergem sa :sail:

Bafta Kcsali in ce intreprinzi .
Intr-adevar oamenii sunt circumspecti la un castig de proportia asta :). Pentru ca el daca poate fi pe hartie, nu exista nicaieri in realitate.
Asa ca retin invitatia la navigatie si sper sa nu fie legata conditionat , de reusita afacerii la nivelul preconizat :)
 
@Levy - crede-ma este mult mai bun decat Amway

@Bibicu - Habar n-am care este raportul de profitabilitate la droguri, nici la arme, dar aici este posibil prin concurenta anumitor conditii/imprejurari, care sper sa se imbine.
Una dintre ele este cea pentru care am apelat la voi: contacte, nume, numere de telefon ale unor persoane din Ucraina.

@Florio - Multumesc pentru sprijin. Invitatia este deschisa, daca nu iese afacerea asa de bine, cautam alte surse de finantare.
 

Back
Sus