Top barci de pescuit

Am si eu rugamintea sa-mi spuneti care ar fi cele mai bune barci de pescuit cu motor pentru lacuri de acumulare pentru maxim 3-5 persoane. Multumesc.
 
Am si eu rugamintea sa-mi spuneti care ar fi cele mai bune barci de pescuit cu motor pentru lacuri de acumulare pentru maxim 3-5 persoane. Multumesc.
Salut,la intrebarea ta raspunsul este prea lung si de aceea probabil nu si-a dat nimeni cu parerea.Eu sunt incepator, dar stau de ceva timp pe forumuri si poate te ajuta cateva informatii. Barca ti-o alegi singur in functie de banii pe care doresti sa ii investesti si in functie de modul in care doresti sa o transporti si sa o depozitezi.Pentru 3-5 persoane iti trebuie o barca destul de mare, care necesita peridoc.O sa scriu cateva site-uri romanesti si ramane sa te orientezi in functie de nevoile tale.(www.vitnautica.ro ,kmaxxi),(www.stefani-piscine.ro ,confort460,copie dupa kmaxxi, dar mai ieftina), (www.american-nautics.ro ,ai de unde alege, barci de foarte buna calitate), (www.hibiscussport.ro ,gama XPRO-RIB ,cu chila din aluminiu, foarte usoare pentru dimensiunea lor), (www.groupm.ro ,barci safter350,460 faine), este si targ nautic anul asta, la inceputul lunii mai ,cred ca se va tine in Piata Constitutiei. Poate intervine cineva mai priceput.Succes!
 

Back
Sus