Gelcoat

va salut,am cumparat gelcoat pentru o barca acu doua saptamani si nu-l mai folosesc,este de vanzare 10 kg +intaritor 200 g , 200 ron, am dat mai mult ,daca este cineva amator sa-l foloseasca il ofer cu placere,l-am cumparat de la polydis bucuresti.
0722782483
 
va salut,am cumparat gelcoat pentru o barca acu doua saptamani si nu-l mai folosesc,este de vanzare 10 kg +intaritor 200 g , 200 ron, am dat mai mult ,daca este cineva amator sa-l foloseasca il ofer cu placere,l-am cumparat de la polydis bucuresti.
0722782483

Il cumpar eu, Crapten.
 
Mama ce rapizi sunteti rechinilor! ;)
Pestii mai mici, ca mine, nu mai au loc! b-)
Trece-ma si pe mine pe lista frate Crapten, daca se razgandesc cumva primii candidati.
 
Mama ce rapizi sunteti rechinilor! ;)
Pestii mai mici, ca mine, nu mai au loc! b-)
Trece-ma si pe mine pe lista frate Crapten, daca se razgandesc cumva primii candidati.

Din simpatie pentru antevorbitorii, primul rechin renunta cu drag, in favoarea lor :) .
 
Demn de lauda acest gest draga Florio, dar daca trebuie sa repari "barcuta" nici eu nu insist.
Total off topic:
Cred ca mi-ar trebui un sut undeva pentru a demara un proiect ce ma roade de prea mult timp.
 
va salut ,sincer imi pare rau,si fac un anunt cu parere de rau ,nevoia te invata sa fi crud cateodata,am intampinat o problema la acea barca si mai aman putin anuntul cu vanzarea ,deoarece este posibil sa-mi trebuiasca o parte din el, am relatat intamplarea pe un topic privind constructia barcilor ,multumesc de intelegere.
 
nici o problema,crapten,cand te hotarasti definitiv,anunta. Mult succes in continuare cu constructia.
 
va salut,anunt valabil, m-am hotarat nu-i mai dau cu glecoat, nu este cazul la mine, am rezolvat cu vopsea.
livrare bucuresti sau slobozia .
 

Back
Sus