Despre camere de raba

Cand e vorba de protectie si siguranta pe apa, intr-adevar e de preferat ce e mai bun si scump pe piata, produsele Musto fiind high-end pe acest segment. In cazul asta, as dori sa stiu ce s-ar asorta cel mai bine, ca trend si calitati practice, cu ambarcatiunea mea preferata inca din copilarie, camera de Raba cu un cur vulcanizat :)
 
Cand e vorba de protectie si siguranta pe apa, intr-adevar e de preferat ce e mai bun si scump pe piata, produsele Musto fiind high-end pe acest segment. In cazul asta, as dori sa stiu ce s-ar asorta cel mai bine, ca trend si calitati practice, cu ambarcatiunea mea preferata inca din copilarie, camera de Raba cu un cur vulcanizat :)


:eek:t:
vali, cu camera de dacia ai incercat? daca respecti proportiile echipamentul pt. camera de dacie trebe sa fie mai ieftin decat cel pt. camera de raba...:banana:

s-a rezolvat!
 
Ultima editare:
Nu Ibi, ma respect, am trecut de mult de etapa camera de Dacia, am avansat, ca doar trebuie sa fii trendy ;). Gandeste-te la performanta camerei de Raba cu un cur vulcanizat fata de cea de tractor de exemplu, si capacitatea de incarcare mult superioara bietei camere de Dacia. Oricum, cel mai bine se prezinta la partea de seakeeping, in consecinta imi trebuie echipamente Musto adaptate calitatilor de navigatie speciale ale camerei de Raba cu un cur vulcanizat :)
 
Ultima editare:
În cazul în care nu ştiţi, într-un orăşel din Rusia se organizează anual concursul de navigat cu gonflabila. Femeia gonflabilă!
Din păcate, au fost suficiente cazuri în care navigatorii, ameţiţi de câteva găleţi de vodcă, alcool sanitar şi antigel, şi-au băgat ceva în ele de ambarcaţiuni ardente şi s-au însurat.
Pe onoarea mea!
 
Oricum, in cazul asta cred ca n-ai nimic impotriva daca cer si eu cateva detalii despre cotizatia si serviciile aferente pentru o camera de Raba cu un cur vulcanizat :)
 
Sorry man, dar exigentele europene cer un mare grad de imbunatatire a seakeepingului ambarcatiunilor traditionale specifice tarilor Uniunii, deci nu puteam lasa camera de Raba fara cur ;)
 
Inca nu mi-am vulcanizat propriul cur, dar Skipper are dreptate, poate e o solutie buna avand in vedere epoca actuala :)
 
Camera de Raba MK II, varianta cruising:

boat-torch-fulvu.jpg
 
nu este chiar camera de raba, mai degraba un electro-sezlongo-catamaran !?:rock:
sau ce o fi :confused:

uite si un planing hull multifunctional
 

Atașamente

  • vicces_funny_002801.jpg
    vicces_funny_002801.jpg
    61.4 KB · Vizualizări: 47
  • vicces_funny_002206.jpg
    vicces_funny_002206.jpg
    28.2 KB · Vizualizări: 49
Ultima editare:

Back
Sus