Cu" Bilbao" pe lacul Cincis

Salut,
In aceasta duminica m-am plimbat pe Cincis, am facut cateva poze din caiac, iar o parte le postez pentru voi.
Picture027.jpg
Picture034.jpg
Picture031.jpg
Picture021.jpg
Picture016.jpg
Picture068.jpg
Picture059.jpg
Picture061.jpg
Picture080.jpg
Picture083.jpg
Picture084.jpg
Picture106.jpg
Picture122.jpg
Picture158.jpg
Picture170.jpg
Picture177.jpg
Picture183.jpg
Picture210.jpg
Picture235.jpg
Picture226.jpg
Picture249.jpg
 
Un caiac de tura foarte stabil si confortabil este si Riot Enduro 12.
clic pe poza(film+poze, photobucket)
 
Ultima editare:
:eek:le:
Multam pentru poze ... de lacul asta ma leaga multe amintiri :)

Acum se mai poate campa la cort pe mal?
 
+ 1 merci pentru foto. Poti sa-mi indici un loc de dat la apa? (am inteles ca e plin de proprietati private pe mal, de nu te poti apropia de apa)
 
Un caiac de tura foarte stabil si confortabil este si Riot Enduro 12.
clic pe poza(film+poze, photobucket)
@Smokey
@CrocodiluDiluDilu
Da te rog clic pe poza cu caiacul RIOT si intri in albumul meu de pe "photobucket".Se incarca in cateva secunde un filmulet de cca. 30 secunde, cu Riot-ul, dupa care ,daca vrei ,da "next" in partea dreapta-sus a ferestrei de prezentare a filmuletului si urmeaza vreo 200 de poze facute pe perimetrul lacului, atat cu latura salbatica cat si cu cea "civilizata".Imi cer scuze, nu ma pricep la calculatoare, nu am rabdare, iar varianta cu "photobucket-ul" am gasit-o cea mai simpla, pentru postat poze si filme.
Majoritatea pozelor sunt facute din caiac.Daca ai suficienta rabdare sa le vezi pe toate, poti spune ca ai facut deja o tura pe lacul Cincis.Distractie placuta!
P.S. La apa te poti lansa din mai multe locuri, fara probleme, asta o hotarasti la fata locului, iar cortul se poate instala in camping sau in jurul lacului unde doresti(mai putin de la camping inspre coada lacului unde sunt casele de vacanta).
 
Ultima editare:
Sunt din Calan si recent am descoperit acest sport ca fiind foarte frumos.As dori sa-mi cumpar un caiac dar inainte as vrea sa mai incerc cateva caiace.Inchiriezi cumva caiacul,sau stii pe cineva care o face?
P.S Foarte frumoase pozele.Banuiesc ca si iesirea a fost la fel.
 

Back
Sus