Plan de forme canoe NutMiner

Ofer formele pentru canoe Nut Miner (ca a mea si ca a lui Nanok) printate pe coli A4, lipite si decupate. Nu trebuie sa achitati decat contravaloarea transportului si, eventual, o bere cand ne-om intalni. Rog seriozitate.:D
A, da! Si rog sa puneti mana pe treaba daca le luati, nu sa le tineti asa, de forma (ca sa fac un joc de cuvinte neinspirat).
 
Ultima editare:
Vreau si eu !

As vrea si eu planurile. Am de gand sa-mi construiesc si eu o canoe ca a ta dupa ce imi termin caiacul. Si voi da nu una ci doua beri :noroc:... si doua kile de palinca :iupi: cand ne intalnim :) si promit sa ma apuc de lucru la canoe imediat ce lansez la apa tandemul la care lucrez :kaiac-surf:. Iti las adresa si numarul de telefon in pm.
 
Nebun sunt eu ca am intrebat. Trebuia sa imi dau seama. A vorbit gura fara mine. :)
 
Am vazut canoea lui Nanok la CSS6 si mi-a placut tare. O idee: nu se poate monta intr-un bord un suport de motor usor, cam 10 kg pentru un 2,5 CP? Astfel, mai ales pentru Dunare, apar posibilitati multiple de explorare.
 
Azi am primit planurile :iupi: . Cand voi avea putin timp, le voi transpune pe carton si apoi voi lua legatura cu Stavride... a! si sa bag alta bere la rece ca pe aceea cu destinatar Orafaz am baut-o... :rock: ... caldura mare, mon cher ! ... Saru' mana boier Orafaz ! ...mare om !
 
Azi am primit planurile :iupi: . Cand voi avea putin timp, le voi transpune pe carton si apoi voi lua legatura cu Stavride... a! si sa bag alta bere la rece ca pe aceea cu destinatar Orafaz am baut-o... :rock: ... caldura mare, mon cher ! ... Saru' mana boier Orafaz ! ...mare om !

70 de chile cu os.
Ne-om vedea noi si cu berea aia, ca doar nu e mare distanta.
 
Sau poate ne vedem aici - LA 100 DE BERI Bucuresti Baruri
Este o berarie (pentru cine nu stie) care vinde aprox 140 de sortimente de beri din toata lumea. Mai putin Romania :D. Locul fain, total diferit de micile mari terase din zona istorica. Merita macar odata incercata. Poate organizata o ,,debarcare,,. Atasat meniul .... fotografiat :)
 

Atașamente

  • Meniu berarie xxxxxxxxx.pdf
    263.3 KB · Vizualizări: 29

Back
Sus