VAND VELIER OCEANYA

Vand Velier , stare foarte buna, Lungime de 6,8m ,Latime de 2,4m , Catarg 9 ml, vele foarte bune ,capacitate de 6 persoane pe timpul navigatiei,echipament navigatie functional,aragaz, ghiuveta,pompe santina, veste salvare . motor aproape nou. Inclusiv Peridoc 2 axe (2000 KG) pret : 3900 EURO
TEL : 0786.581.290
 
Ultima editare:
Spor la vanzare, barca e tare faina! Cel putin din ce-am vazut in poze si din laudele celor care au fost cu voi :D

Ce derivor are?
 
derivorul este mobi culiseaza in interiorul barci si are un bulb in partea de jos.

motorul este de 4cp in 4 timpi fabricatie 2009 Yamaha si functioneaza foarte bine
 
Vand Velier , stare foarte buna, Lungime de 6,8m ,Latime de 2,4m , Catarg 9 ml, vele foarte bune ,capacitate de 6 persoane pe timpul navigatiei,echipament navigatie functional,aragaz, ghiuveta,pompe santina, veste salvare . motor aproape nou. Inclusiv Peridoc 2 axe (2000 KG) pret : 3900 EURO
TEL : 0786.581.290
 
frumoasa barca, frumoasa povestea din spatele ei, impresionant mesajul din spatele povestii. se poate, dar trebuie sa-ti doresti din tot sufletul. si sa te apuci de treaba. as dori sa vad daca se poate, cateva poze cu interiorul. as dori de asemenea sa stiu ce greutate are barca, ce greutate are ansamblul barca plus peridoc. peridocul e si el inmatriculat, banuiesc. de asemenea, cum franeaza, la peridoc ma refer, are sistemul acela de franare din inertie sau te impinge. mi-ar placea sa devin proprietarul barcii, as fi chiar mandru de povestea din spatele ei, dar si daca nu se va intampla ai toata stima mea. toate bune, toate panzele sus, haralamb.
 

Back
Sus