Platformele multifuncţionale modulare flotante “SUNPLAST”

Importator unic Plasti-co pot oferi platformele multifuncţionale modulare flotante “SUNPLAST”.

Preturile difera in fuctie de marime, optionale , distanta. Montarea si demontarea se face foarte usor.
Pentru mai multe detalii puteti posta sau e-mail octaviancd@gmail.com

Va multumesc
 

Atașamente

  • 0_1.jpg
    0_1.jpg
    38.4 KB · Vizualizări: 93
  • _________ 2.jpg
    _________ 2.jpg
    56.6 KB · Vizualizări: 92
  • P7180008.jpg
    P7180008.jpg
    60.9 KB · Vizualizări: 98
  • ????????.jpg
    ????????.jpg
    339.7 KB · Vizualizări: 96
  • IMG_0955.jpg
    IMG_0955.jpg
    72.1 KB · Vizualizări: 95
  • 9b.jpg
    9b.jpg
    421.3 KB · Vizualizări: 124
  • PonYacht 1.jpg
    PonYacht 1.jpg
    69.1 KB · Vizualizări: 94
Ultima editare:
nu au si o pana (rampa) pt adaptarea la unghiul malului ?

DIn cate cunosc eu sistemul, nu. Insa are avantajul ca poti realiza pontoane sau terase pe apa, fara lucrari hidrotehnice costisitoare si neecologice. Sunt piese modulare si aspectul asta da sistemului o mare libertate de forma si de utilitate.
 
Imi cer scuze pentru raspunsul intarziat
@byteworks numele firmei este Casidam Imobiliare cu sediul in Bd Chisinau, nr 20, Bucuresti , serverul de mail si website sunt momentan in lucru din aceasta cauza adresa de e-mail este pe gmail.
@zaad se poate realiza o astfel de rampa. Daca doriti mai multe detalii va rog sa imi trimiteti mai multe date.
@Florio aveti dreptate sunt piese modulare si se pot forma de la pontoane de ancorare pana la piscine insule plutitoare etc.
 
Multumesc, incercasem mai demult sa cumpar cateva piese de la o firma si am fost tratat cu ... nimic. Vindeti si in cantitati mai mici, pentru un pontonas pe lac, pana in 10 sa zicem?
 
Interesant, si eu sunt interesat pentru un mic ponton. Mai stiti ceva de chestia asta sau a disparut ofertantul?
 
am gasit aici un numar maine voi suna sa verific ca si pe mine ma intereseaza SUNPLAST SRL


Adresa: Nerva Traian Nr. 15 Sector 3
Localitate: Bucureşti 31042

România

Telefon: 021-3265307
 

Back
Sus