Macel in Palestina!

Comentariu acum la Antena 3, Big Bazar cu Moise Guran:
"Dezastrul umanitar din Gaza e doar o diversiune finantata de Iran!"
 
Cine mai este si Moise-Moses Guran asta?:rolleyes:

La Antena 3?!

Uite asa scapa cite un scamator ca asta pe ecran si polueaza mintea la romanasi!
 
skippere,

In lipsa de altceva


http://english.aljazeera.net/ si cu Twitter pe care poti sa-l bagi pe molecular sau Blackberry


Ma uit pe internet pana imi trag antena de satelit! Vorba ardeleanului: trebuie sa ai lucru' tau!

Apropos, comentatorii romani-romani au ajuns specie pe cale de disparitie?

Raspuns ca la Radio Erevan: Nu, dar Da. Mai importanti decat guristii sant redactorii de stiri si mai ales sefii lor, redactorii sefi de la redactiile de stiri. Pt exemplificare cauta prin arhivele ziarelor istoria persoanei ce ocupa postul asta la TVR.
 
]

Raspuns ca la Radio Erevan: Nu, dar Da. Mai importanti decat guristii sant redactorii de stiri si mai ales sefii lor, redactorii sefi de la redactiile de stiri. Pt exemplificare cauta prin arhivele ziarelor istoria persoanei ce ocupa postul asta la TVR.[/QUOTE]


Hmmm...Apoi treaba asta nu-i sanatoasa deloc. Oricum, pina la urma si la urma, TVR, sta pentru TELEVIZIUNEA ROMANA, nu asa...

Cred ca "Desteapta-te Romane" ar trebui sa fie un videoclip.
 
]

Raspuns ca la Radio Erevan: Nu, dar Da. Mai importanti decat guristii sant redactorii de stiri si mai ales sefii lor, redactorii sefi de la redactiile de stiri. Pt exemplificare cauta prin arhivele ziarelor istoria persoanei ce ocupa postul asta la TVR.


Hmmm...Apoi treaba asta nu-i sanatoasa deloc. Oricum, pina la urma si la urma, TVR, sta pentru TELEVIZIUNEA ROMANA, nu asa...

Cred ca "Desteapta-te Romane" ar trebui sa fie un videoclip.[/QUOTE]

Crezi ca la voi e altfel? Sau la vecinul din sud?
 
Hmmm...Apoi treaba asta nu-i sanatoasa deloc. Oricum, pina la urma si la urma, TVR, sta pentru TELEVIZIUNEA ROMANA, nu asa...

Cred ca "Desteapta-te Romane" ar trebui sa fie un videoclip.

Crezi ca la voi e altfel? Sau la vecinul din sud?[/QUOTE]

... aici maninca baietii de miroase si prin cablu .... de-aia am si renuntat sa-i mai ascult .... si pina la urma proprietarul postului decide ce se spune si ce nu .... ceilalti doar muncesc sa faca bani si sa-si cumpere yachturi cit mai mari ....
 
"Crezi ca la voi e altfel? Sau la vecinul din sud? "

Serparia de pe lume skippere nu alta!:D:D:D

Cit despre tzugulea de rind ce sa mai zic...


sarmanii... unii habar nu au de ei!

:D:D:D

In trecut, cind am vrut sa scap de televizorul vechi, am dat pe CNN dupa am luat televizorul si l-am aruncat gunoi

:D:D:D:D:D
 
Baieti, imi place despre voi, desi traitori in lumea mancurtzilor, nu v-ati lasat stransi de cap! Brava voua si keep up the good life!

De curiozitate, stiti cati scenaristi are Jay Leno? Cati oameni se chinuie sa scrie tampeniile pe care le debiteaza marle om de telkeviziune?
 
.... traitori in lumea mancurtzilor .....

De curiozitate, stiti cati scenaristi are Jay Leno? Cati oameni se chinuie sa scrie tampeniile pe care le debiteaza marle om de telkeviziune?

Skipper, poti oferi ceva sinonime pentru "mancurtzi" ....
Cit despre Leno, nu am habar citi baieti foloseste la scris scenariile .... dar este tragic ca spune mai multe (in gluma) decit cei de la stiri ... avantajul bufonilor .... si mai este unul Jon Stewart care este chiar mai agresiv (dar tot la maniera, nu da nene ca doare) ....
 
Skipper, am vesti rele pentru tine .... lobotomizati gasesti peste tot ... din pacate .... Singura diferenta este ca au parti diferite de creier care le-au fost extirpate .... si nu vreau sa intru in alte amanunte ....

Ia uite un frumos exemplu despre cum cred unii ca ni s-au extirpat ambii lobi! Si altii aici!
 
Ultima editare:

Back
Sus