ComPac 23/3

Salutare tuturor,
Cred ca e timpul sa ma prezint si eu.
Sint Liviu Marghidan, posesorul compac-ului 23/3. Delungul timpului v_am urmarit posturile. In ultimul timp v-am si cunoscut. Am avut mai multe barci de toate felurile. Desi zic eu ca am o barca misto inca visez la un velier de lemn.
ComPac-ul e o barca de 23.5 piciore cu 4 paturi. a mea e echipata full cu instr navigare autopilot, am un motor hightrust de la Yamaha de 9.9cp. barca are derivor lestat fix de 500 kg. nu este chila oceanica dar derivorul are mai mult de jumate din lungimea barcii. pescaj 80 cm. catarg 8,5 m. deplasamentul e de aprox 1500 kg.
sint cinematographer profesionist mai nou si producator. daca are cineva intrebari legate de fotografii si filmari va rog apelati. sint si profesor de arta imaginii la univ media. daca stiu raspund.
 

Atașamente

  • IMG00359-20110324-1604.jpg
    IMG00359-20110324-1604.jpg
    53.4 KB · Vizualizări: 122
  • IMG00363-20110326-1422.jpg
    IMG00363-20110326-1422.jpg
    73.5 KB · Vizualizări: 122
  • photo.jpg
    photo.jpg
    64.9 KB · Vizualizări: 121
Foarte frumoasa, cit mai multe iesiri cu ea, unde sta la iernat poate primeste o vizita, daca nu este cu suparare. :)
 
sa te bucuri de ea!
pe unde a umblat barcuta asta? mai vrem foto&film legate de barcuta sa ne clatim si noi ochii si sa alinam sufletul!
 
pai nu e nici un secret. str pe care am eu garajul se numeste verii. sau montei in trecut. inca nu am numar la curtea asta. daca vreti sa vedeti barca astept un tel. 0722304788. liviu
 
Salutare
si la mai mare pe forum

Asteptam vara cu nerabdare in vederea intalnirilor pe apa, asfalt si aer...
Numai bine.
Legendaru'
 
Salutare tuturor,
Cred ca e timpul sa ma prezint si eu.
Sint Liviu Marghidan, posesorul compac-ului 23/3. Delungul timpului v_am urmarit posturile. In ultimul timp v-am si cunoscut. Am avut mai multe barci de toate felurile. Desi zic eu ca am o barca misto inca visez la un velier de lemn.
ComPac-ul e o barca de 23.5 piciore cu 4 paturi. a mea e echipata full cu instr navigare autopilot, am un motor hightrust de la Yamaha de 9.9cp. barca are derivor lestat fix de 500 kg. nu este chila oceanica dar derivorul are mai mult de jumate din lungimea barcii. pescaj 80 cm. catarg 8,5 m. deplasamentul e de aprox 1500 kg.
sint cinematographer profesionist mai nou si producator. daca are cineva intrebari legate de fotografii si filmari va rog apelati. sint si profesor de arta imaginii la univ media. daca stiu raspund.

Avand in vedere "posesia" unei barci cu vele si bineinteles experienta dobandita, ce parere aveti despre MacGregor 26 ?
Pe home-page-ul ei arata tare bine ! MACGREGOR 26 HOME PAGE
 

Back
Sus