Ofer cazare gratuit in Cluj

Din dorinta de a ajuta pe cat posibil pe cei aflați in nevoie eu si soția mea oferim cazare intr-o camera in apartamentul nostru din Cluj oricui are nevoie de câteva zile de cazare in Cluj(pt motive medicale cu precădere dar nu numai).Mai concret.....daca veniti ca si însoțitor al cuiva venit la anumite analize sau al cuiva care susține vreun examen veti avea nevoie de cazare.Tot ce aveți de facut este sa sunați la 0757333357 si sa incercam să rezolvăm problema.
Nu ma întrebați de unde pana unde ideea asta.Pur ai simplu....... și inspirat oarecum de ideea de (coach)sofa sharing.Repet.... Cazarea este gratuită și poate plusez și ceva bere daca e vorba despre un confrate barcaholic(si nu numai)
P.S.: am rugămintea ca cei care citesc acest anunt sa il rețină și chiar daca nu au personal nevoie pot da mai departe numarul meu celor care au cu adevarat nevoie.
P.P.S.
Frumos ar fi da creăm un trend cu asemenea oferte in mai toate localitățile...
DOAMNE AJUTĂ!
 
Ultima editare:
multumesc de faptul ca ma faceti sa ma simt bine intalnind asemenea oameni. di fericire mai am doi prieteni apropiati in Cluj la care pot apela. Vivat Ardealul!
 
Culmea este ca sunt ardelean doar prin naștere(Brașov) dar toata viața(pana anul trecut)mi-am petrecut-o in si pe lângă București....pt Don Basilio.... chiar daca aveți unde trage la Cluj asta nu inseamna ca nu ne putem cunoaște ca între barcaholic la un pahar de vorbă(rece)!
 
Ultima editare:
Din păcate si din motive independente de voința noastră trebuie să părăsim Clujul si, in consecință, sa anulam invitația.
Cu drag,
Marius
 

Back
Sus