Vand GPS GARMIN sigilate

GARMIN DAKOTA 20 PRET 550 RON

GARMIN ETREX 30 PRET 750 RON

GPS GARMIN OREGON 600 PRET 1250 RON

GPS GARMIN EDGE 510 PRET 1200 RON

GPS GARMIN MAP 62S PRET 1050 RON

Toate sunt noi, in cutie, sigilate, cu toate accesoriile
Preturile nu sunt negociabile
Transportul este gratuit.
Detalii la 0752488182
xvsx.jpg
[/URL][/IMG]
qvmx.jpg
[/URL][/IMG]
9nxn.jpg
[/URL][/IMG]
 
Eu am luat un Oregon 600, este foarte potrivit pentru activitati in aer liber inclusiv pentru barci, se misca foarte bine, deseneaza harta rapid, afisarea pe ecran se vede perfect in plin soare, este rezistent la apa (imersiune la 1 m), se pot pune harti raster (imagini/poze) inclusiv extrase din vederi aeriene tip Google Earth, deci este foarte potrivit pentru zone unde hartile oficiale sufera prin lipsa sau lipsuri cum e Delta noastra sau mai toate zonele in afara soselelor.

Nu-mi trebuia neaparat ca mai am x GPS-uri in preajma (la zbor am 3 cel putin, in barca 2), dar ma bucur ca l-am luat, sta foarte bine in aria lui de utilizare si va fi baza pe barca. Tranzactia a mers 100% corect, rapid si eficient. 5/5 stele.
 
Mie, sincer, mi se par nitelus cam scumpe, ca posesor de 60CSX ma intereseaza 62s-ul, dar oficial la Garmin Romania (cu garantia oficiala a producatorului) este 1286, diferenta de 236 e cam micuta.
https://www.rqa.ro/produs.php?id=401&subcat_id=8&cat_id=13
La 1387 deja il iei si cu ROAD 2014 care este de departe cea mai faina harta pentru Romania si care, de la versiunea 2013 incoace nici nu se mai poate sparge (ceea ce e foarte bine).
Atunci cand l-am luat eu, era venit tot asa, nou, sigilat, atat doar ca l-am luat cu 700 de lei, care este un pret OK pentru un GPS care nu este venit pe canal oficial.

Cu prietenie,
O zi senina,
Fara suparare dar pe site-ul asta ne pazim unul pe altul ori de cate ori avem ocazia :)

Radu
 
Cu menţiunea că preţurile date de hoinar sunt fără TVA, deci diferenţa este mai mare.
 
Plus ca eu cel putin am o mare retinere fata de rqa, un model de afacere pe care n-am putut sa-l inteleg desi am incercat mult.
 
....este foarte potrivit pentru activitati in aer liber inclusiv pentru barci, se misca foarte bine, deseneaza harta rapid, afisarea pe ecran se vede perfect in plin soare, este rezistent la apa (imersiune la 1 m), se pot pune harti raster (imagini/poze) inclusiv extrase din vederi aeriene tip Google Earth, deci este foarte potrivit pentru zone unde hartile oficiale sufera prin lipsa sau lipsuri cum e Delta noastra sau mai toate zonele in afara soselelor.
Am pus si eu ochii pe un Etrex 20, tot in ideea asta, ca-i mai ieftinut...
 
Numai ai grija la cat de bine se misca ecranul, sa nu stai sa-ti creasca barba pana afiseaza ceva ... eu am un 96c care e foarte enervant cand deplasezi harta. Oregon 600 ii da clasa, e mult mult mai rapid - vezi si tu teste pe net daca nu poti vedea unul real, cu harta care te intereseaza.
 
Exact problema asta o am si eu la 60CSX.
Cum se misca Oregon-ul?
Imi cer scuze ptr postul de mai sus nu am vazut ca e fara TVA ... dar parca un pic un pic s-ar mai putea negocia :)
 
Dupa cum am mai spus, Oregonul sta foarte bine la capitolul asta, cel mai bine dintre toate care le am, e drept si cel mai junior.
 
GARMIN DAKOTA 20 PRET 550 RON

GARMIN ETREX 30 PRET 750 RON

GPS GARMIN OREGON 600 PRET 1250 RON

GPS GARMIN MAP 62S PRET 1050 RON

telefon 0752488182
 
GARMIN DAKOTA 20 PRET 550 RON

GARMIN ETREX 30 PRET 750 RON

GPS GARMIN OREGON 450 PRET 1000 RON

GPS GARMIN OREGON 600 PRET 1250 RON

GPS GARMIN MAP 62S PRET 1050 RON

telefon 0752488182
 

Back
Sus