PDA

View Full Version : Invitatie la boat-test

barciinbagaje.ro
22 Apr 2009, 03:10 PM
Duminica 26-04-2009 scoatem un catamaran Happy Cat Racing la "plimbare". Locatia aleasa este lacul Mihailesti. Oricine doreste sa incerce catamaranul este binevenit.

Plecarea o sa fie la ora 10:00 si cine doreste sa vina poate sa ma contacteze. Datele de contact le gasiti pe www.barciinbagaje.ro sau www.catamarane-demontabile.ro

Daca doreste cineva sa incerce si caiacele Klepper (cu sau fare vele) sa ne anunte si o sa luam cu noi si un modele Klepper Clasic II 520.

Pe viitor, in momentul in care o sa organizam boat-teste o sa afisam pe site-ul nostru www.barciinbagaje.ro banner-e care o sa anunte cel putin cu o saptamana inainte evenimentul. Oricine doreste sa incerce ambarcatiunile noastre nu trebuie decat sa acceseze site-ul sau sa ne contacteze pe email office@barciinbagaje.ro

Daca este si vant garantez 100% pentru distractie!!! Va asteptam.

barciinbagaje.ro
24 Apr 2009, 09:55 AM
M-am uitat pe prognoza meteo si se pare ca o sa fie si vant.
:banana::banana::banana::banana::banana::banana:

barciinbagaje.ro
24 Apr 2009, 01:17 PM
Daca cineva nu poseda mijloc de transport pentru a ajunge la lac, avem noi 2 locuri disponibile in masina.

barciinbagaje.ro
12 May 2009, 09:13 AM
Duminica 17 Mai la ora 12:00 o sa punem la dispozitia oricui care vrea sa incerce catamaranul Happy Cat Racing. Locatia este pe lacul Herestrau in dreptul Clubului de Yachting Electrica (este in apropierea ambasadei China).

Va asteptam.

adrian.n
13 May 2009, 02:05 PM
Eu as vrea sa testez, dar in weekendul asta e regata la Constantza

Vali
13 May 2009, 03:05 PM
Adi, tu intotdeauna esti in contratimp :p. La Salonul Nautic n-ai fost, in Delta n-ai mers, la boat-test nu poti veni, si la RBS ai fost cand n-am aparut noi :). Cred ca se intampla asa ca sa nu-ti vedem noua jucarie 2 in V de 1000 ;).

x_petrolist
16 May 2009, 01:27 AM
Duminica 17 Mai la ora 12:00 o sa punem la dispozitia oricui care vrea sa incerce catamaranul Happy Cat Racing. Locatia este pe lacul Herestrau in dreptul Clubului de Yachting Electrica (este in apropierea ambasadei China).

Va asteptam.

Salut. Ai ceva planificat si pe 24 Mai?

barciinbagaje.ro
19 May 2009, 02:15 PM
Salut. Ai ceva planificat si pe 24 Mai?

De vineri pana duminica (adica 23-24 Mai) suntem cu mai multe catamarane pe lacul Vidraru. Nu este un boat test, este doar o iesire intre prieteni. Dar daca cineva vrea sa il incerce poate sa ma contacteze si sa vina la Vidraru. Numarul meu este afisat pe www.barciinbagaje.ro sau www.catamarane-demontabile.ro