Turometru- ourmetru inductiv - 77 RON

Turometre/ourmetre inductiv digital functioneaza la motoarele de barca pe benzina in 2t sau 4t. Functioneaza pe baza impulsurilor electrice catre bujii si nu necesita alimentare.

Acest dispozitiv indica si numarul de ore de functionare .

Setarea modului de functionare este facila, instructiuni de utilizare gasiti in cutia produsului, traduse in limba romana. Se poate lipi direct pe capacul motorului sau pe oglinda sau se poate prinde cu suruburi de orice suprafata din barca.

Dimensiuni:
Latime: 73.5 mm
Inaltime: 46.7 mm
Lungime cablu: 170cm

Tel: 0755863100
 

Atașamente

  • tachometer.jpg
    tachometer.jpg
    45.2 KB · Vizualizări: 29
Ultima editare:
Textul marcat cu rosu mai jos imi apartine.
Daca nu aveti creativitatea necesara sa va scrieti propria prezentare a produsului, ati fi putut avea macar bunul simt sa precizati sursa textului.

In consecinta, va rog pe aceasta cale sa eliminati din anunt pasajul marcat mai jos.

Multumesc


Turometre/ourmetre inductiv digital functioneaza cu orice motor pe benzina (cu aprindere prin scanteie) in 2t sau 4t. Stabilirea turatiei si a timpului de functionare se face prin detectarea impulsurilor electrice catre bujii.

Acest dispozitiv indica si numarul de ore de functionare precum si atingerea unui interval de service (setat anterior de utilizator).

Turometrul digital nu necesita alimentare, iar montajul se face extrem de usor, prin infasurarea de 5-10 ori a cablului (antenei) turometrului in jurul fisei uneia dintre bujii.

Setarea modului de functionare si afisare (2/4t, turometru/hourmetru) se face simplu, urmarind instructiunile de folosire atasate.
Se poate lipi direct pe capacul motorului sau pe oglinda sau se poate prinde cu suruburi de orice suprafata din barca.

Dimensiuni:
Latime: 73.5 mm
Inaltime: 46.7 mm
Lungime cablu: 170cm

Tel: 0755863100
 
Ultima editare:
Imi cer scuze daca am deranjat...n-a fost cu nici o intentie.
Traducem cu totii fisele producatorului...

Nu va mai suparati din toate nimicurile...viata e prea scurta.


Textul marcat cu rosu mai jos imi apartine.
Daca nu aveti creativitatea necesara sa va scrieti propria prezentare a produsului, ati fi putut avea macar bunul simt sa precizati sursa textului.

In consecinta, va rog pe aceasta cale sa eliminati din anunt pasajul marcat mai jos.

Multumesc
 

Back
Sus