Vand Zodiac 4,7 m

Barca este din hypalon, cu podea din fibra de sticla, suporta motor de max 25 cp, gliseaza foarte bine cu 10 cp, suporta incarcatura maxima de 650 kg, si este omologata pentru 6 persoane.
Pret 600 euro.
 

Atașamente

  • IMAG0786.jpg
    IMAG0786.jpg
    65.3 KB · Vizualizări: 93
  • IMAG0787.jpg
    IMAG0787.jpg
    64 KB · Vizualizări: 99
  • IMAG0784.jpg
    IMAG0784.jpg
    56.3 KB · Vizualizări: 106
  • fata.jpg
    fata.jpg
    73.9 KB · Vizualizări: 129
  • IMG_1337.jpg
    IMG_1337.jpg
    72.6 KB · Vizualizări: 81
  • plecat.jpg
    plecat.jpg
    26.6 KB · Vizualizări: 86
  • spate.jpg
    spate.jpg
    73.7 KB · Vizualizări: 112
  • IMG_1336.jpg
    IMG_1336.jpg
    68.4 KB · Vizualizări: 123
  • IMG_1329.jpg
    IMG_1329.jpg
    76.2 KB · Vizualizări: 87
Pentru trainicia si calitatea materialului garantez si eu( este fosta mea barca adusa cu mari sacrificii din Suedia) si mai adaug ca aceasta barca a fost gandita sa fie barca de salvare asa ca a vazut mult mai multa atentie la momentul fabricarii.
Spor la vanzare Napo
 
va rog, greutatea si vechimea barcii, daca are petice (puse industrial sau casnic) cate compartimente are, ventil cu supapa de presiune (ex. daca sta prea mult in soare)
 
Buna ziua, Atasez placuta care se mai tinea in doua nituri si am desfacut-o ca sa curat frumos oglinda. Are un petec, asa am cumparat-o se vede in poza 2 pe partea dreapta intre cele 2 supape negre de suprapresiune, supapele de umflare dunt sub capisoane langa supapele de suprapresiune, are 6 compartimente cu chila. Peticul este din acelasi material ca ea, nu stiu cine l-a pus, dar tine bine. Oglinda este pentru cizma scurta.
 

Atașamente

  • IMAG2738.jpg
    IMAG2738.jpg
    32.5 KB · Vizualizări: 37
  • IMAG0786.jpg
    IMAG0786.jpg
    65.3 KB · Vizualizări: 42
Buna ziua, Atasez placuta care se mai tinea in doua nituri si am desfacut-o ca sa curat frumos oglinda. Are un petec, asa am cumparat-o se vede in poza 2 pe partea dreapta intre cele 2 supape negre de suprapresiune, supapele de umflare dunt sub capisoane langa supapele de suprapresiune, are 6 compartimente cu chila. Peticul este din acelasi material ca ea, nu stiu cine l-a pus, dar tine bine. Oglinda este pentru cizma scurta.

Peticul este pus de cei de la reprezentanta Zodiac din Vasteros in Suedia( tot din Hypalon nesimtit de gros).
Vorbesc din pozitia fostului proprietar al barcazului...
 
Ultima editare:

Back
Sus