Cumpăr motor 20CP cât mai nou

Salutare legănatilor,
Așa cum spune și titlul caut sa cumpăr un motor de 20CP cât mai nou și preferabil cu istoricul reviziilor și garanție rămasă cât mai lunga.Evident cu toate actele în regula.
Știu ca e cu bătaie lunga dar nu se știe niciodată.....
Poate cineva vrea sa upgradeze sau downgradeze.....
 
Nimeni? Nimic? Măcar niște recomandări.....Deocamdată as fi oarecum setat pe un Suzuki 20CP EFI chiar dacă Horea spunea ca nu sunt foarte OK mă gândesc ca nu sunt nebuni galbejitii dacă dau 5 ani garanție (6 în State).
 
ce bani? ce lungime de cizma? cati timpi?
probabil ca in urmatoarele 2-3 saptamani cel mai probabil voi scoate la vanzare fie un suzuki 20 efi (nu-s ok din care cauza?) sau yamaha 25 cai 2t impecabil. Ambele cizma scurta, ambele la pret de minim 1400 euro. Te ar interesa?
 
ce bani? ce lungime de cizma? cati timpi?
probabil ca in urmatoarele 2-3 saptamani cel mai probabil voi scoate la vanzare fie un suzuki 20 efi (nu-s ok din care cauza?) sau yamaha 25 cai 2t impecabil. Ambele cizma scurta, ambele la pret de minim 1400 euro. Te ar interesa?

Merci de oferta Sorin,
Scuze ca nu am actualizat anuntul...am rezolvat
 
Salut Sosoktm ma intereseaza pe mine Suzuki. Vad ca e cu cizma scurta. Caut un 20 cai cu cizma scurta.

Multumesc!
 
Ultima editare:
Am vazut ca dau ei ceva ploaie dar putin, oricum nu ma va opri :)
Am loc pentru tine si in barca si in masina asa ca pana este gata "ala micu' " hai la plimbare.
 
Deci pana la urma ai oprit frumusetea aia de Yami :)
Sambata ies sa probez elica de 13 pe Dunare....abia astept

@alexdaniell
Cand iesi domnule la o proba pe apa??

Cand vine cineva cu permis cu mine...sau...cand imi iau permisul. Eu as iesi si sambata pe Snagov dar e nu e bine sa merg eu fara permis.....
 
Am vazut ca dau ei ceva ploaie dar putin, oricum nu ma va opri :)
Am loc pentru tine si in barca si in masina asa ca pana este gata "ala micu' " hai la plimbare.

Multumesc mult de tot pentru invitatie.....doar ca maine e ziua mea si am asa un feeling ca o sa scap in butoiul cu bere si sambata urmeaza refacerea......Am asa un fel de future deja-vu.. :)
 
Multumesc mult de tot pentru invitatie.....doar ca maine e ziua mea si am asa un feeling ca o sa scap in butoiul cu bere si sambata urmeaza refacerea......Am asa un fel de future deja-vu.. :)

Domnule... sa fi fericit si sanatos! Cat despre bere, mai lasa loc pentru cand om iesi pe garla.
Din pacate nu o sa mai ies sambata, a intervenit ceva ...:( asa ca o sa ma duc saptamana urmatoare cred ca joi sau vineri.

Poate o terminam si pe a ta si facem o iesire impreuna :)
 
@tox...da, e din alt film yamaha. N am rabdarea sa merg cu 35 la ora in blana:) macar m am linistit acum cu 4t

perfect! bine ca nu sint singurul care gandeste asa......am prieteni care se uita ciudat la mine ca ma dau cu 2t :))))). Am primit si intrebari de genul " Ai probleme cu banii? S-a intamplat ceva?" :) Raspunsul meu fiind " este criza prietene!"

Planuri de Delta ceva ?
 

Back
Sus