Ajutor !

Trebuie sa fac rapid un jilt nou, pentru Capitanitza.
Are cineva o bucata de microcell 50cm * 50 cm (grosime 7-10 cm) disponibila la vanzare ?
 
Pe bune?Asa e titlu......?Pai cum am văzut asta am și început textul către sotie:"Un amic de pe barcaholic are nevoie urgenta de ajutor...trebuie sa iau barca și sa plec urgent minim 10-11zile în Delta "........si ea zice .....da sa vad.......si lui ii trebuie JILT......offf offff
 
Multi dintre noi stim din experienta, cand e vorba de Capitanitza si nu ne conformam, se lasa cu "Ajutooooor" :D.

@danielsg74: ce-i aia microcell ? E cumva materialul de saltea autogonflabila? In caz ca da, gasesti la Jysk la preturi bune, la ce grosime doresti, singura problema fiind ca vei ramane cu o saltea mai scurta...
 
microcell e acea spuma cu celule inchise, un fel de burete. Uite aici materialul respectiv: https://www.youtube.com/watch?v=_NpDpjbpeI0
Am primit o bucata de la Hakuna Matata, dar.. imi mai trebuie un scaun.
Am gasit mai demult la Isoline Timisoara, dar trimit doar foi intregi de 2m * 1m si la momentul acesta sunt cam la inghesuiala.
Ramine si varianta sa modific scaunul existent si .. asta e. Ma adaptez eu cumva mai tarziu.
 

Back
Sus