invitatie proiect

Buna ziua!

Numele meu este Cristina Florescu din partea firmei Daedalus Millward Brown si va invit sa luati parte la un studiu desfasurat la nivel national, pentru care sunt selectate persoane reprezentative pentru sportul pe care il practica. Acest proiect are loc in mai multe etape, iar aceasta ar fi cea mai importanta :
• Intr-o prima etapa trebuie sa raspundeti la intrebarile din chestionarul atasat pentru a vedea daca va potriviti profilului cautat. Va rog sa marcati raspunsurile cu rosu. Raspunsurile sunt confidentiale si vor fi folosite numai la realizarea acestui studiu. Dupa ce ne veti trimite inapoi chestionarul completat va vom da un raspuns cu privire la potrivirea cu profilul cautat si, in caz ca va potriviti va invitam sa parcurgeti si urmatorii pasi.
Am vrea sa stiti ca un raspuns pozitiv din partea voastra ar insemna foarte mult pentru succesul proiectului nostru!
Cautam persoane care sa practice sporturi extreme (ex. parapanta, parasutism, motociclism, ciclism, mountin bike, alpinism, skating, snowboard ).
Pentru participarea la acest proiect trebuie sa locuiti in Bucuresti si sa fiti disponibili in una din zilele de 27 sau 28 iulie pentru a participa la o discutie de aproximativ o ora care se va desfasura la sediul firmei noastre. Daca veti participa la toate aceste etape ale proiectului nostru veti fi recompensati financiar.
Sper ca v- am convins sa participati la acest proiect si astept un raspuns, impreuna cu chestionarul completat atasat.
Compania Daedalus Millward Brown (www.daedalusmb.ro ) este una dintre principalele companii care realizeaza studii de piata, sondaje de opinie si consultanta in marketing din Romania.
In cazul in care cunoasteti pe cineva care indeplineste aceste conditii si ar fi interesat sa participe va rog sa dati acest mesaj mai departe.
Asteptam cat de repede un raspuns de la voi la adresa cristina.florescu@edm.ro pentru a va trimite chestionarul care trebuie completat pe mail!!!
O zi frumoasa!
 
Ultima editare:

Back
Sus