Invitatie pe forum barciinbagaje.ro

De la inceput vreau sa spun ca nu fac concurenta acestui forum. Din contra, chiar imi place acest forum, intru des pe el si nu as incerca sa deviez discutile catre alte forum-uri. Dar pe site-ul nostru am facut un mimi forum www.barciinbagaje.ro/forum unde i-am rugat pe cei care au achizitionat ambarcatiuni de la noi sau din alta parte, sa scrie impresii din concedile si expeditile facute cu ambarcatiuni (de orice fel). Asa ca va invit si pe dumneavoastra sa intrati pe acest forum si sa ne inspiram unii de la altii ca sa petrecem timpul liber in locuri de care poate noi nu am auzit dar putem sa aflam de la altii prin intermediul acestor forum-uri.

Va multumesc.
 
genu.vexler@yahoo.com.

imi doresc mult sa cumpar o salupa cabinata din olanda sau germania. rog frumos sa ma ajutati cu niste site-uri vanzari salupe in limba franceza sau engleza. daca nu cer mult, raspundeti pe e-mail. multumesc
 
imi doresc mult sa cumpar o salupa cabinata din olanda sau germania. rog frumos sa ma ajutati cu niste site-uri vanzari salupe in limba franceza sau engleza. daca nu cer mult, raspundeti pe e-mail. multumesc


Din pacate chiar nu am conspectat piata de second pentru genul de ambarcatiune pe care vi-o doriti dumneavoastra. Singurul sfat pe care vi-l pot da, daca sunteti hotarat 100% sa achizitionati o barca second, cel mai bine este sa mergeti la fata locului si sa vedeti live ce oferte gasiti. Recomand Olanda. Eu abia m-am intors din Olanda si sunt mii de barci (fara exagerare) care sunt scoase la vanzare. Preturi nu pot sa va spun deoarece nu am fost direct interesat de acest lucru (eram in concediu). Am fost in Roterdam si Amsterdam, dar mai sunt multe locatii unde puteti sa gasiti barci scoate la vanzare.
Bafta la cumparat!
 

Back
Sus