Port de intalnire

orice barcaholic are nevoie de un port :sail:....asa ca propun restaurantul Harbour, in Piata Amzei (http://www.harbour.ro/)
Ca restaurant, este destul de $$$, dar berea costa cam la fel ca in restul pub-urilor :noroc:
 
E frumos ca e cu tematica. Dar acolo e o mare problema. Parcarea. E frumos unde am fost ultima oara dar nu mai stiu cum se cheama. Sa intervina cei care au fost si stiu. Si acolo este in zona de case si se gasesc locuri de parcare pe stradutele din jur care nu sunt circulate.
 
Mai fratilor, de scris nu prea mai avem despre ce scrie acum ca a venit iarna. Asa ca haideti sa ne vedem la moaca. Propum miercuri la 19. Alte propuneri?
 
E frumos unde am fost ultima oara dar nu mai stiu cum se cheama. Si acolo este in zona de case si se gasesc locuri de parcare pe stradutele din jur care nu sunt circulate.

Salut!
"La Catalin" se numeste, micul e mare, nu e mic ca peste tot, iar berea... Rom nu stiu daca are.
Eu nu pot miercurea la 19, pentru ca miercurea la 19.30 termina fi-miu antrenamentul la karate. Cu alte cuvinte eu as propune joi 19 noiembrie, ora 19. Locatia imi este indiferent. Acum ce ziceti si voi, de zi si de locatie.
Lipan
 
joi 19 noiembrie orele 19 la La Catalin. Ramane?
Pe urma ne putem vedea saptamanal, lunar, trimestrial sau deloc.:noroc:
 
puneti locatia exacta(adresa) si vedem care putem sa venim, in functie de ce probleme avem. Eu de exemplu, am un program foarte alunecator si nu pot face promisiuni in avans nicicum. Daca puneti locul si pot sa vin o sa port sapca de capitan sa pot fi recunoscut usor.
Numai bine.
 
Intalnire

Hahahahah... am vorbit cu Lipan la telefon, despre intalnirea de joia viitoare :
- Vii ? m-a intrebat el...
-Unde e ?
- 1 MAI !
Hmmm... ma gandesc eu... chiar asa, pe malul marii...or vrea baietii sa iasa pe ape. Dar n-o fi cam frig?
Ei, la naiba! Pai daca ies ei, oi iesi si io ! Numai sa am timp sa merg pana acolo si inapoi....

Acum dupa ce am citit thread-ul m-a bufnit rasul : pe 1 Mai BULEVARDUL ?!?!
Normal ca vin !!!!!!!!:noroc:
 
Si grija mare la edili : au schimbat denumirile demult ! (daca altceva nu-s instare )
1 Mai e prin Drumul Taberei.
Asta e Ion Mihalache.
 

Back
Sus