Salonul Nautic Bucuresti 2015

Strangem rogodei pentru cheltuit la SNB

Nu strang nimic :) ma pregatesc sa cheltuiesc doar timp de stat cu prietenii la taclale si povesti printre exponate si dupa.
SNIB ne da prilejul asta in fiecare an.
Desi an de an tot mai slab reprezentat, in 2015 se anunta din nou forta de la inceputuri, cu reprezentare in zona velierelor mari.
Asa ca, voie buna, mateloti !
 
iubitorii de caiac au acesta surpriza !
din acest articol :
"Pentru multe produse sunt cele mai bune prețuri din Europa. Am negociat personal cu Riot, Tahe Outdoors si BIC Sport prețuri speciale pentru România. Am decis ca pentru moment să nu aplicăm creșterea de curs valutar , dar a trebuit bineînțeles să renunțăm la alte lucruri, cum ar fi de exemplu participarea la Salonul Nautic București. Oricum, pentru cei care vor să ne vadă, eu sper să ne vedem pe apă, în caiace sau pe plăci noi!"
reiese ca ....Hibiscus... spune pass anul asta ....

sursa "http://www.romania-vazuta-din-caiac.ro/"
 
hai sa rupem pisica-n doua, nu ne mai invartim in jurul cozii - ne vedem sambata dupa amiaza pe la 3-4? hai cu subscrierea


Foarte posibil sa ne vedem sambata de dimineata pe la 10, ca de obicei. Stam cateva ore, vizitam exponate, mai apar si alti prieteni care nu sunt din Bucuresti, iar mai apoi gasim un lacas de cultura unde sa udam evenimentul.
 
Prezent si eu si la eveniment si dupa.
Pt partea de dupa daca se doreste si stabilim din timp pot sa rezerv undeva unde sa fim numai noi
 
"Pagaia lui Ivan"

Cum spuneam, la pagaia unui campion, multi viteji se-arata
 

Atașamente

  • 10997695_937303582949271_6724567794996253927_n.jpg
    10997695_937303582949271_6724567794996253927_n.jpg
    44.7 KB · Vizualizări: 79
Identitate vizuala :)

Sambata ma gasiti cu marfa langa roll-up:

SNIB.JPG
 
La SNIB, alaturi de cartile mele si de ultimele exemplare din volumul lui Lucian Ionescu "de la Giurgiu la Venetia" voi avea de vanzare jurnalul galician al lui Florin Drăghici (Roz Avel) - Jurnal galician – RO – Roz Avel Sailing

Salut,

Am trecut astazi, pe la 10,30, pe la Salon dar pe ghiseul de la intrare nu era si cartea lui Roz Avel. Fatucile care pazeau celelalte trei carti nu stiau nimic iar "autorul este pe aici...". De unde pot cumpara "Jurnalul galician"? Exista si varianta in romana?
 
Salut,

Am trecut astazi, pe la 10,30, pe la Salon dar pe ghiseul de la intrare nu era si cartea lui Roz Avel. Fatucile care pazeau celelalte trei carti nu stiau nimic iar "autorul este pe aici...". De unde pot cumpara "Jurnalul galician"? Exista si varianta in romana?

Salut Thor.
Din cauza unor probleme de transport, "Jurnalul galician" nu a putut ajunge la salon. Ieri a fost si Crocodilul, nu stiu cum de nu l-ai intalnit. Tot ieri am fost si eu de pe la ora 11 pana pe la ora 15 cred, cand am plecat cu totii sa facem o masa mare :) . Au fost ieri si foarte multi prieteni si colegi de forumuri.
Eu nu inteleg cum de nu ne-am intalnit. De la inaltimea ta esti foarte vizibil :)
 

Back
Sus