Weekend 29-30 septembrie

Se face vreo iesire cu caiacele/canoele prin sau pe langa Bucuresti weekendul asta? Sunt cam statut si singur sa ies parca n-am chef :).
 
Se face vreo iesire cu caiacele/canoele prin sau pe langa Bucuresti weekendul asta? Sunt cam statut si singur sa ies parca n-am chef :).

Vino la Gura Portitei si te acompaniem la o iesire pe mare sau pe Razelm. Ca sa nu mai spun de ce savuroasa e o balaceala in marea cristalina de toamna. Apa e putin mai rece dar limpede ca marile sudului .
 
Cam greu lucrul acesta acum :). Mi-ar fi placut mai ales ca saptamana viitoare stau acasa :). Dar fondurile... Intelegi... :)
 
Weekend 3-4 noiembrie

In weekendul 3-4 noiembrie se pare ca unele treburi ma vor duce la Bucuresti. E interesat cineva de o tura de 1 zi la Comana? Are cineva un loc in caiac/canoe si pentru mine?
 
Eu nu știu cum lucrez atunci. Din păcate nu cunosc ruta așa că dacă pot venii, vin ca umplutură.
 
Salut Calin! Nu ne-am mai vazut ,nici auzit, din vara. Am crezut ca te-ai dat la fund.
Telefonul meu este 0730120621 si pentru ca bega nu este inghetata, putem face o plimbare sau chiar o tura duminica.Ne vedem la Camelot.
 

Back
Sus