premii CAMPIONATUL NATOINAL 2009 YCRR

Buna ziua,

Am deschis acest topic pentru a afla si de la ceilalti participanti la Campionatul National 2009 organizat de Yact Club Regal Roman, participati care au urcat pe locurile 2-3 la diferite clase, daca au intrat in posesia premiului promis de organizatori prin acel voucher si daca nu (ceace cred ca e o situatie generala) daca au vreo informatie legata de aceasta problema.

Va multumesc.
 
A incasat pisellina , alexandra, magic time, hakuna matata... si cred ca si maria
despre voi nu stiu ce s-a discutat cu Copos.
Pe dinafara a ramas Indigo
 
Maria... din pupa si nu numai!? Totusi nu trebuia sa fi asa de rautacios cu al doilea post "Da lasa ca o sa castigati anul asta premii la greu!"
 
Pai nu am fost rautacios, dupa experientza de anult trecut, cu bune si rele, asa cum a fost ea, anul asta.....lipsa celor pe care ii blamam....
 
ma indoiesc ca a primit cineva ceva da ma rog, nu sunt eu detinatorul adevarului suprem, o sa ma interesez. pe adrian nu ma supar daca a fost putin rautocios ca e baiat bun :)
 
LOL, Andreas, serios acum, si Alexandra si Magic Time au primit cele 2 BMW-uri, Pisselina avea de primit un voucer la hotel....canci, un italian, servicii hoteliere de 2500 euro, inclusiv inchiriere de sala de comferinte, ala a fost premiul si l-a primit, eu l-am dus.
Hakuna Matatta e oarecum in the middle, De maria stiam de la Edith ca o rezolva, ca nu s-a intamplat....habar nu mai am. Si cu voi....nu cred sa se fi rezolvat ceva, dar u know tata Copos.....
Dar deja discutam de potcoave de cai mortzi, s-a batut atata apa in piua cu astea pe aici.....
Anul asta....toata lumea multumita :))
e
 
Vremuri de criza

E criza fratilor si cred ca nu o sa ne revenim asa curand! Noi ne/am apucat sa organizam aici pe Siutghiol regate intre barcagii de aici. Din cate am inteles prima se va numi Regata "Borsul de peste". Cred ca se vor aduna in jur de 20 veliere iar sponsorizarea va fi din buzunar "la comun de barca".:sail:
 
Adrian, vreau sa-ti spulber orice indoiala ca ai azis ca nu crezi ca sa rezolvat ceva cu noi, NU sa rezolvat absolut nimic 0 barat, iar vis a vis de "u know tata Copos..." nu il mai bagati mereu in fata cand vine vorba de a va scuza de ceva, nu are nici o legatura, serios acum.
Eu chiar l-am contactat telefonic de cateva ori pe Sergiu Timofei pe aceasta tema si a cam dat-o de gard ca sa zic asa, ca nu au intrat banii, ca impozitul ca va dau in decembrie, ca va dau in mai, mai nou ca da esalonat, abureli ce sa zic mai mult. Ideea e foarte simpla, in momentul de fata YCRR-ul are datorie catre echipajul ANN 4500 euro, datorie care trebuia onorata in octombrie-noiembrie 2009 si nici pana la aceasta data nu am vazut nici un shfantz.
Eram de prin 99-00 convins de "seriozitatea" si "profesionalismul" YCRR de cand au organizat primele asazise regate dar e bine ca au continuat pe acelasi trend, asa ca sa nu dezamageasca pe nimeni.
 
Staţi linistiţi că YCRR & Comp (fam Timofei) întrunesc elementele constitutive ale infracţiunii de inşelăciune. Atunci când adrian.n a spus că de Maria se va ocupa, celebrul Edi Rada, atât el cât şi aghiotantul di Constanţa s-au cam dat la fund. Este ruşine că juniorul este VICE la FRY! Chiar şi în sportul ăsta trebuie să domine nepotismul şi influeţele (rămăşiţele) sovietice. Oare şefii lui Rada ştiu cu ce se ocupă subordonatul lor!? Legea 80 mai este în vigoare şi pentru el!? (Edi, aşept să mă contactezi!)
 
Adrian, nu trebuie sa mai adaugi nimic daca nu mai e nimic de adaugat. Eu nu am lamurit nimic, in momentul in care noi (ANN-2009) vom intra in posesia premiului promis abia atunci lucrurile vor fi lamurite, cel putin in privinta asta, ca restul (problemelor din CN-2009) nu ma mai intereseaza.
 

Back
Sus