Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34

Topic: Pneumatica transformata in RIB

Multumesc !....pai ....trece vara!....p-asta o iau cu mine cand plec si cu rulota
    Libertatea e' mai scumpa ca toate....!

...ptr. directie am ales o chila centrala...
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate Fotografii-0025.jpg‎   Fotografii-0026.jpg‎  

....am vopsit-o....galbena,ca sa se "asorteze" cu "botul" pneumaticei....
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate Fotografii-0054.jpg‎   Fotografii-0002.jpg‎   Fotografii-0004.jpg‎   Fotografii-0005.jpg‎  

Senior Member radasous's Avatar
    Locația
    Slatina, OLT
    Posturi
    143

Este foarte sexi galben cu negru (sau aproape negru). Cand dovedesti (cu poze) ca este o barca (adica pluteste pe apa)?
    When people have trouble communicating, the least they can do is to shut up.
    -- Tom Lehrer

Maine....dimineata o s-o lipesc de "balon",si dupa o sa dau o fuga la Snagov.....asa sper

6.  

pana acum toti care au vazut barca mea m-au intrebat cum pot si ei transforma o barca pneumatica in rib? am sa le spun ca pe forum s-a realizat ce isi doresc.sa consulte topicul tau. suces pe mai departe si numai bine.

@stefan 0172 Multumesc!....sper sa iasa bine si sa merite munca !....o problema tot am :NU am gasit cauciuc panzat destul de subtire(max. 0,5 mm) ca sa pot lipi partea rigida de "balon".....am sacrificat chila gonflabila a barci dar tot nu-mi ajunge....am o intrebare ....o merge sa lipesc partile cu foaie de PVC (ce-ai folosit tu)?????

Senior Member radasous's Avatar
    Locația
    Slatina, OLT
    Posturi
    143

Salut,
    Fiind vorba de cauciuc, gasesti destul de usor adezivi buni, asa ca, poate merita sa incerci sa manufacturezi cauciucul panzat. Cauciuc+panza+lipici.

P.S. Hai cu lansarea!
    When people have trouble communicating, the least they can do is to shut up.
    -- Tom Lehrer

In sfarsit e gata...am lipit partile(mi-a ajuns mat. si am lipit cu adesiv tip prenadez de la Kober....bun,bun,bun...) si am urcat-o pe peridoc. O "tai" la Snagov....sper sa si pluteasca la cat de bine arata(vorba lu' radasous...."este foarte sexi galben cu negru...")....acum sa vedem cat de "sexi" e pe apa....o sa "vin " cu poze de la lansare....
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate Fotografii-0014.jpg‎   Fotografii-0015.jpg‎   Fotografii-0018.jpg‎   Fotografii-0020.jpg‎   Fotografii-0021.jpg‎   Fotografii-0022.jpg‎   Fotografii-0023.jpg‎   Fotografii-0025.jpg‎   Fotografii-0024.jpg‎   Fotografii-0027.jpg‎  

Mic barcaholic Smokey's Avatar
    Locația
    Timişoara
    Posturi
    2.008
    Blog Entries
    62

In ritmul asta pana la sfarsitul anului iti faci corabie )
    călătorului îi stă bine cu drumul

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Alte topicuri asemănătoare

1. Vand canoe pneumatica
    de hibiscussport în topicul Caiac, canoe, canotaj
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 18 Jan 2010, 01:54 PM

Tags for this Thread

Bookmarks