Intâlnire în Bucureşti

skipper

RYA Instructor
Eu sunt prezent si avid de povestiri. Mai mult, apare din strainataturi si prietenul nostru X-petrolist, asa ca se incropeste de un comitet . :)

X-P zice ca vine la sfarsitul saptamanii. Cand v-ar conveni mai bine sa punem de-o imprietenire: sambata sau dumineca?
 
Vineri pare mai ok. Nu de alta il stiu eu pe unul care are doua nunti la acest sfarsit de saptamana, dar nu ar vrea sa piarda o intalnire d'asta.
 
Deci ne vedem vineri 17 sep la ora 18.00 la Restaurantul "La Gil".

5-8.jpg
 
Ultima editare:
Deci sa scriem convocatorul sa stiu ce spun la oamenii aia:
1. io
2. florio
3. x-petrolist
4 menestras
5 bogdanbuciu

Cine mai doreste sa participe la nobila intrunire, sa se inscrie pe raboj!
 
Ultima editare:
Am inteles de la X-petrolist ca HomeMade poate veni doar sambata. Haideti s-o fixam mai bine in bolduri, ca sa nu ramana dubii : e vineri sau sambata ? Totodata menestras e cu sambata ocupata in cumetrii :)
ce spui Nicu, poti ajunge din Slobozia vineri seara ? Dau un absint !:D
 
Care va sa zica e o masa de 7 pana in prezent :
-Skipper
-Florio
-X-petrolist
-Menestras
-BogdanBuciu
-Adrian-n
-Home made

trebuie sa aduc un reportofon, ca n-am sa tin minte cate s-or spune acolo ... mai ales ca se va lucra in paralel si la pahar !:)
 
Stimati camarazi, intrucat experienta domnului Home Made poate aduce mai multe plusuri intalnirii decat minusurile pe care le voi adauga eu, pentru binele Miscarii este indicat ca intalnirea sa nu se faca dupa programul meu. Sunt dispus sa ma sacrific pentru distractia lupilor mai cu experienta(ca sa nu zic mai batrani).
 
daca e sambata, pe mine ma cheama marea, zic pas si vineri e dubioasa, ca sambata la 8 juma trebuie sa ies cu barca :)

Nu s-a dat nici o "La loc comanda", ramane cum am stabilit in tren, vineri 18.00. Sambata te cheama marea, vineri te cheama micul!

Stimati camarazi, intrucat experienta domnului Home Made poate aduce mai multe plusuri intalnirii decat minusurile pe care le voi adauga eu, pentru binele Miscarii este indicat ca intalnirea sa nu se faca dupa programul meu. Sunt dispus sa ma sacrific pentru distractia lupilor mai cu experienta(ca sa nu zic mai batrani).

A confirmat pt vineri, stay close.
 

Back
Sus