Calatoriile tandemului Fraga 2

Eu zic ca puteti prelua si threadul.

Demult vreau să-ti urmez sfatul! Iaca am reuşit! Prima ieşire pe anul asta: Jurilovca-Dosman, 5 km, pe bicicleta. Am vrut să ma întorc pe apă, dar vântul a vrut altceva. Aşa ca am stat toată ziua pe canale si am venit in sat tot pe bicicleta. Multe poze in telefon nu am, dar revin cu cele din aparatul foto. De mulţumit, tare mult vreau să mulţumesc lui Vincentiu, pentru minunata jucărie, si Nomazilor, pentru ca m-au convins ca timpul consumat cu fotografiatul si filmatul face toţi banii.
 

Atașamente

  • IMAG0217.jpg
    IMAG0217.jpg
    39.4 KB · Vizualizări: 51
  • IMAG0218.jpg
    IMAG0218.jpg
    27.4 KB · Vizualizări: 46
  • IMAG0219.jpg
    IMAG0219.jpg
    81.7 KB · Vizualizări: 47
Mi-a sarit inima din piept. Ce bucurie... Vad si o vela acolo. Deja am mai multa incredere in mine. Multumesc. Ne intalnim la RAID 2013? Vin cu Fraga 3.
 
Demult vreau să-ti urmez sfatul! Iaca am reuşit! Prima ieşire pe anul asta: Jurilovca-Dosman, 5 km, pe bicicleta. Am vrut să ma întorc pe apă, dar vântul a vrut altceva. Aşa ca am stat toată ziua pe canale si am venit in sat tot pe bicicleta. Multe poze in telefon nu am, dar revin cu cele din aparatul foto. De mulţumit, tare mult vreau să mulţumesc lui Vincentiu, pentru minunata jucărie, si Nomazilor, pentru ca m-au convins ca timpul consumat cu fotografiatul si filmatul face toţi banii.

Se spune ca nu exista boli care sa nu poata fi tratate, ci doar bolnavi care nu pot fi tratati. Sa ne ții la curent cu evoluția bolii.
 
Se spune ca nu exista boli care sa nu poata fi tratate, ci doar bolnavi care nu pot fi tratati. Sa ne ții la curent cu evoluția bolii.

Boala-i cronicizata si incurabila... si cum ar putea fi altfel cu asa colegi de salon?!
 

Atașamente

  • DSCN2047.jpg
    DSCN2047.jpg
    30.5 KB · Vizualizări: 15
  • DSCN2046.jpg
    DSCN2046.jpg
    25.2 KB · Vizualizări: 19
  • DSCN2000.jpg
    DSCN2000.jpg
    67.1 KB · Vizualizări: 19
  • DSCN2033.jpg
    DSCN2033.jpg
    85.6 KB · Vizualizări: 20
  • DSCN2036.jpg
    DSCN2036.jpg
    71.3 KB · Vizualizări: 20

Back
Sus