Ocazii, schimburi, cereri, oferte - în mod gratuit

Poate unii dintre noi au lucruri, obiecte ce le prisosesc, ceva ce nu merită a fi aruncat iar alţii au nevoie de câte ceva din domeniul barcaholic sau conex ;).
Pe principiul primului venit, încep eu prin a oferi gratis, doar să treacă pe la mine să le ia (aici ar merge şi un cuplaj cu topicul curierat barcaholic): un şlefuitor cu vibraţii, funcţional, având bucşa din mâner uzată şi o janta de Ford fără cauciuc cu dimensiunile 5,5J x 13 x 47,5 prindere 4x108
***Slefuitorul rezervat
 

Atașamente

  • Slefuitor.jpg
    Slefuitor.jpg
    88 KB · Vizualizări: 47
  • Ofer una bucata janta 5,5J x 13 x 47,5.jpg
    Ofer una bucata janta 5,5J x 13 x 47,5.jpg
    56.6 KB · Vizualizări: 29
Ultima editare:
Slefuitorul a plecat astazi la un coleg de forum.
Mai am janta si mai adaug un RCS Philips TunerList - 2004, manual + cod de pe Clio Symbol, stare foarte buna - pentru cei ce vor sa-i faca o intrare AUX pt. telefon, mp3, GPS sunt schemele pe reno. Eu mi-am vandut Clio-ul si nu mai am nevoie.
 

Atașamente

  • 1.jpg
    1.jpg
    23.8 KB · Vizualizări: 29
  • 2.JPG
    2.JPG
    51.3 KB · Vizualizări: 27
  • 3.jpg
    3.jpg
    26.4 KB · Vizualizări: 27
Nu-s chiar moaka, dar merg :)

Nu e vorba de ocazie, dar mi s-au parut niste preturi decente, asa ca imi permit sa "poluez" topicul vecinului de oras, daca e permis.
Scula prezentata de Lipan intr-un filmulet pe youtube , marca"fein" , se gaseste in varianta "Matrix" (laser frate) la Penny market, cu 150 ron; are cateva accesorii.
Tot la Penny, capra din metal+lemn la 20 ron... merge de sprijinit un S&G :D
La Plus au saci etansabili (ziplock) si "vacuumabili", adica le mai scazi volumul dupa ce bagi toalele, cu aspiratorul. Sunt 2 saci la 14 ron, unul enorm, de momit nevasta cu "uite ce ti-am luat pentru plapuma de la maica-ta" si unul mai mic, numai bun de bagat haine pentru TID 2011 :D
 

Atașamente

  • 04102010142s.jpg
    04102010142s.jpg
    29.4 KB · Vizualizări: 44
  • 04102010139s.jpg
    04102010139s.jpg
    30.2 KB · Vizualizări: 49
  • 04102010141s.jpg
    04102010141s.jpg
    54.2 KB · Vizualizări: 48
  • 04102010140s.jpg
    04102010140s.jpg
    61.6 KB · Vizualizări: 45
P'aici numai moka, vecine, restul la Okazii, chilipire. De exemplu: un acumulator nokia BP-6M, original Nokia incă în garanţie, cine-l vrea sa vina sa-l ia! ------------------------- >>> nu mai e disponibilă, şi-a găsit locşorul ei !
 

Atașamente

  • bp-6m.jpg
    bp-6m.jpg
    15.6 KB · Vizualizări: 21
Ultima editare:
As vinde si io 2 jante de mercedes, florio, nu itzi vin :))), le dau la juma de pret fata de reprezentantza, nu am pus anvelope pe ele, chiar noi noutze, din cutie, originale mercedes benz.
 
As vinde si io 2 jante de mercedes, florio, nu itzi vin :))), le dau la juma de pret fata de reprezentantza, nu am pus anvelope pe ele, chiar noi noutze, din cutie, originale mercedes benz.

Mai bine mai astepti, mai strangi de inca doua si iti iei un Mertz ca deja ai cu ce-l incalta ! :D
Dar de ce spui ca nu imi vin ?!?
 
Donez un aparat :noroc:HP 735: cu card de 256Mb. Cu acumulatorii mei uzati, apare "charging flash..." in rest e functional. Ultima oara mergea excelent. Cine il vrea sa vina sa-l ia :sail: --------->>>>>>>> nu mai e disponibil.
 

Atașamente

  • hp-735.jpg
    hp-735.jpg
    23.3 KB · Vizualizări: 23
Ultima editare:
Foto rezervat/impachetat - pleaca spre un coleg. N'are nimeni doua bete de schi (135-145cm) pentru o vela de caiac?
 
Donez un DVD Ultraline DiVX - 536 Hs cu telecomanda, funcţională. La încărcarea DVD a început să dea Error. Cel puţin eu suspectez banda de legătură între mecanismul optic şi controller. Poate îi de folosinţă cuiva măcar ca piese componente... primul venit, primul servit ----------->>>nu mai e disponibil, şi-a găsit proprietar:):):)
 

Atașamente

  • CIMG1570.JPG
    CIMG1570.JPG
    137.4 KB · Vizualizări: 22
Ultima editare:
@gvicentiu. Bete schi nu am,dar am 2 padele de aluminiu de la o barca de plaja. Aprox 1,5 m inaltime fiecare si nu-mi trebuiesc. Daca le vrei ma suni cand ajung acasa. Sau ptr oricine are nevoie,sunt moka.
 
Multumesc, stimate coleg insa aliajul vâslelor e diferit de cel al beţelor de trekking sau schi.
Donez imprimanta A4, HP 610C, ultima oara era in stare de functionare, acum nu mai are cartuse (s-au uscat de nefolosinta). Cine o vrea, sa treaca sa o ambarce la bord ----------------->nu mai e disponibilă, şi-a găsit proprietar.
 
Ultima editare:
Multumesc, stimate coleg insa aliajul vâslelor e diferit de cel al beţelor de trekking sau schi.
Donez imprimanta A4, HP 610C, ultima oara era in stare de functionare, acum nu mai are cartuse (s-au uscat de nefolosinta). Cine o vrea, sa treaca sa o ambarce la bord.

Daca nu vine nimeni, o arunci peste "bord"? :)
 

Back
Sus