Oferta de iernare pentru barci - Bucuresti si imprejurimi

Salut!

Pentru cei ce au barci si nu au unde sa le depoziteze pe timpul iernii, putem oferi un spatiu climatizat, securizat si sub supraveghere video permanenta. Putem gazdui atat barci de mici dimensiuni cat si iahturi mai mari, dar nu mai inalte de 4.15 metri cu tot cu peridoc si nu mai late de 4.15 metri. Dispunem si de asigurare a bunurilor depozitate!
Facturarea de face la numarul de zile de gazduire. Perioada de gazduire este flexibila, functie de dorinta clientului. Se poate plati in avans sau la ridicarea barcilor, la alegerea clientului. Pretul este de 1.5 Ron/metru patrat/zi de gazduire, plus TVA.

La preluare incheiem un proces verbal de predare primire, semnam un contract de servicii si facem un set complet de fotografii ale bunurilor depozitate.

In caz ca sunteti interesati va rog sa ma contactati pe adresa: bogdan.balasoiu@antalis.ro.

Multumesc si o zi buna in continuare!
 

Atașamente

  • CIMG0648.jpg
    CIMG0648.jpg
    43.7 KB · Vizualizări: 60
  • CIMG0647.jpg
    CIMG0647.jpg
    45.4 KB · Vizualizări: 58
Antalis, fa-ne o oferta profe' !
Adica asta e pretul pe zi, la o luna de gazduire. La doua, la trei, la 6 luni ar trebui sa fie cate un pachet diferit, cam cum e oriunde in lume, cand depozitezi sau acostezi o ambarcatiune .

Initial 1.5 lei (leul e moneda nationala) pe mp. mi s-a parut putin. Apoi am calculat pentru barca mea si a devenit mult. Adica e mai mult decat pretul din portul Tomis la ponton (care include apa si electricitate) . Am comparat cu Tomis, fiindca ei folosesc aceeasi metoda de calcul : lungimea maxima inmultita cu latimea maxima.

E foarte bine ca exista langa Bucuresti posibilitatea de depozitare supravegheata a ambarcatiunilor.
Dar un pret bun face o afacere buna. SI ca sa nu credeti ca vorbesc din inchipuiri, dau un exemplu concret:
Anul trecut am avut barca pe Snagov, intr-o marina bine inchegata. Pretul foarte bun, multe ambarcatiuni, situatie infloritoare.
La sfarsitul anului, proprietarul locului respectiv, a anuntat marirea preturilor, cam la dublu ( si inca nu ajungea la pretul propus de tine mai sus)
Rezultatul a fost ca marina s-a golit, iar un barcaholic, vizitand-o, ma intreba uimit daca locul unde fluiera vantul a paguba e marina aia solida pe care o laudam eu.
 
Salut!

Ceea ce Antalis ofera este total diferit de ceeea ce ofera o marina in mod obisnuit. Noi facem depozitare pe uscat, intr-un spatiu inchis complet (barca nu sta in ploaie, zapada, ger sau soare!) si climatizat (14-16 grade in perioada Noiembrie – Martie, 18 – 25 grade in Aprilie – Octombrie). In afara de aceasta, depozitul este securizat (sistem de alarma si paza perimetrala), supravegheat video permanent, iar marfa sau bunurile depozitate beneficiaza de o asigurare tip raspundere civila pentru terti. Cu acest tip de depozitare pot fi salvate o mare parte din costurile de conservare pentru iarna generate de o stocare intr-o marina deschisa.
Am rugamintea sa ne contactezi pe adresa de email mentionata de mine, cu date concrete despre barca ta (lungime, latime si valoare aproximativa de piata – imi trebuie pentru asigurare!) si iti promitem o oferta personalizata!
 
Domnule draga barca mea are 5m lungime si 2 latime...deci 10mp dc o tin la tine o zi ma costa 15 ron...o luna 450 ron..pan ain martie vre-o 2000 de ron....sefu o fi pazita, incalzita...dar e mult prea scump...sa ne anunti cand o sa ai hala plina desi ma indoiesc
 
e vreo 10 euro/m2 +tva , la o barca mai mare si cu o negociere buna pe prafurile astea cred ca poti sa o pui la vanzare la un supermarket . Inchiriezi spatiu , pazita e ca doar nu o sa fuga astia cu barca de acolo , incalzit e , si poate ai sansa sa o si vinzi :)))
 

Back
Sus