Skippertraining

Este posibil un nou topic "Skippertrainning Annete"? Voi stabiliti ruta si timming-ul, COST FREE, inscrieri FIFO, capacitate cazare 6 (cu eforturi 9-10)
 
Skipper multumesc!

Asteptam pe noul topic propuneri pt rute si timming!

Vint la pupa - urare traditionala (cu toate ca se pare ca e cea mai "nesuferita aliura" :D)
 
Mulţam' skipper! Bun venit Calin Berbecaru, Annette & crew!

Deci pe noul topic vor fi discutiile despre Annette, aici raman discutiile legate de Sailingtours.
:skip:
 
Pentru perioada insa as vrea sa ne faceti voi o propunere, ca sa se potrivesca cu planurile voastre de concediu. Noi avem libere urmatoarele saptamani:
29.08
05.09
03.10

Dragi prieteni. Pe data de 03.10. pe ruta Atena Mykonos mai sunt 4 locuri libere. pret 350€. Va rugam sa ne scrieti la christian@sailingtours.ro

Va asteptam la bord
 
Pe 10 Aprilie cu 2-3 yachturi in flotila din Split (Baska Voda) Pret de persoana va fi 330. Aici mai sunt 12 locuri libere.

Ar mai fi posibil pe 20.03 din Biograd prin Kornate pana la Split. Daca se vrea cu o tura dus-intors pana la Ancona si inapoi ca sa fie mai palpitant. (Asta ar fi de vreme rea).
 
Skippertraining 2010

Pe 10.04. mai sunt 3 locuri din Split. 330EUR. Va fi o ruta mai scurta decat anul trecut cu muuuulte acostari si cu ruta variabila dupa vant.

Va asteptam la bord.
 
Si sosirea e tot la Split? Ce inseamna o tura mai scurta?
 
Ultima editare:
deci...

Cu titlu informativ...mai aveti locuri pentru 10.04.2010 ..pare a fi ruta 2 din rutele de pe siteul vostru aia e? full este 330 euro sau mai e... afara de transport ?
 
Skippertraining 10.04.2010

Dragi prieteni ai sailingului.

Pentru skippertrainingul din 10.04, ne-am adunat pana ala urma cu 4 yachturi. Mai avem doua locuri libere pe unul din ele. Plecarea va fi din Trogir (Croatia) si flotila se va inatlnii in Split in prima seara.
Ce se poate invata:
- Check-in si instructajul echipajului
- Navigatia Clasica
- Manevrarea yachtului cu motor si vele
- Tactici de furtuna
- Acostari (multe)
- Ancorari
- VHF
- Safety, reparatii de facut la bord, planuirea unei rute pe o saptamana.
- Psihologia echipajului
- Cum se chefuieste intr-o echipa de 40 de marinari si marinaritze in devenire.

Pretul este de 330€. Mai sunt doua locuri libere.

Va asteptam la bord.
 
deci...

apropo... mai este 1 loc ?
de cind a auzit ca merg cu voi, ma inebuneste cumnata mea ca vrea si ea, deoarece nu am mai intrat pe forum din motive obiective ( lipsa timp ), abia azi am vazut.
Deci... cu titlu informativ azi... mai este vreun loc?

p.s. imi plac toate punctele din agenda de zi... si mai ales ultimul ( hihi ... ris macabru din motive obscure :noroc: )
 
Un loc la pret redus

Pe 10.03, mai avem un loc, deja acontat, care acum mai costa doar 230€. Ruta Split, Hvar, Primosten, Sibenik, Trogir. 7 zile la bord. skippertraining.
 
Croatia Skippertraining

Si io..... Si io....Si io........
AMR 4 ..... De-abia astept :skip:

Va salut pe toti membrii cetei, sunt nerabdator sa va cunosc !!
 

Back
Sus