nu am stiut unde sa incadrez asta

... frumoasa initiativa si colectia, numai ca din cate ii stiu, vor fi necesare muuuulte volume ca sa faci un galion. Probabil cateva zeci din care primul la 7 lei iar restul la 15 lei. Asa ca sarim de 1000 lei :cool:
 
Si eu am luat-o (revista)...lucrate ingrijit partile care v-or fi asamblate ...si tot odata mai inveti ceva denumiri si cel mai important...vezi care ar fi acestea (ex.:arboret, vela gabier .etc...)...dar pretul total va fi cam mare .
 
Ultima editare:
Pai bine mai Romeo, tu insinuezi c-ar fi un fel de Reader's InDigest :confused:

Rusine, aceste vorbe ne doare...
 
salut,
Initiativa este binevenita ... Daca sunteti atenti, sunt 4 machete de construit timp de 100 de aparitii a revistei (cate 25 de aparitii pentru fiecare model!). Mie personal nu-mi pare o suma asa mare de macheta (cca 375 lei/ macheta), avand in vedere achizitionarea unui chit de la Heller sau ceva similar.
Legendaru
 
Barca pentru vara e gata, astept doar sa se dezghete apele si sa vina si vantul.
Daca e sau nu timp si ban pierdut, aflam mai tarziu, eu personal am avut in mana kit de macheta de cateva sute de euro cu piese mai slabe ca cele gasite azi in revista. De asta am scris, ca sunt curios ce urmeaza.
Apropo vara, se mai aude ceva de saptamana barcaholica de la Limanu?
 

Back
Sus