Caiac demontabil Klepper in emisie "live"

Cine doreste sa vada montarea "live" a unui caiac demontabil Klepper cu vele este invitat sa se uite vineri 4 Martie de la ora 08:00 pe TVR 2 la emisiunea "Tonomatul de pe 2".
 
Pentru cine nu a prins emisiunea

Partea întâi şi partea a doua. Ar fi bine dacă ar face si niscaiva reportaje cu TID-ul, regatele de toate tipurile, cupele CSS, construcţii de ambarcaţiuni şi tot ceea ce înseamnă mişcarea nautică. Eu aş propune Adminului să ne facem un canal dedicat pe youtube cu identitate şi "cu aprobare de la centru:)" să postăm filmele şi montajele audio video ale userilor. N-or fi ele multe, dar pot compensa prin calitate. Eu unul aş face un film cu construcţia şi niscaiva ieşiri pe apă ale tandemului. Aşa, să-l fac numai pentru mine, parcă nu are farmec...
 
Ultima editare:
Am facut un canal: http://www.youtube.com/user/BarcaholicTV ... cine vrea sa posteze sa-mi dea un PM pentru user/pass, sau daca stie cineva cum se pot da drepturi publice de upload :skip:

"We’re sorry, this module has not been set up."
Asta este mesajul pe care il primesc daca incerc sa accesez canalul. Intrebarea este: daca deja am filme postate pe youtube, pot sa le "redirectionez" catre canal? Am cateva de la TID, Dunarica si Neajlov care s-ar incadra bine.

Costin
 
"We’re sorry, this module has not been set up."
Asta este mesajul pe care il primesc daca incerc sa accesez canalul. Intrebarea este: daca deja am filme postate pe youtube, pot sa le "redirectionez" catre canal? Am cateva de la TID, Dunarica si Neajlov care s-ar incadra bine.

Costin

ar fi pacat sa nu iti ingrosi canalul pentru AS TID Romania. Pentru ce vrei tu ar trebui ca acel clip sa fie de doua ori pe youtube. Iar la noi inca nu se stie ce fel de oranduire este, stim ca nu e democratie doar.
 
"We’re sorry, this module has not been set up."
Asta este mesajul pe care il primesc daca incerc sa accesez canalul. Intrebarea este: daca deja am filme postate pe youtube, pot sa le "redirectionez" catre canal? Am cateva de la TID, Dunarica si Neajlov care s-ar incadra bine.

Costin
Acum e gol, nu sunt filme. Nu ma pricep la YouTube, n-am prea urcat filme ...

Nu stiu daca se pot redirectiona, daca le ai pune link la ele aici: http://www.barcaholic.ro/showthread.php/524-Barcaholic-TV
 

Back
Sus