Intalnire in Timisoara

intilnire

s-au deschis terasele si a dat soarele .
mici sau pizza cu bere si un "cognacutz" de incalzire .
"cameloatele" merg doar pe frig .
....
e o pizerie in spatele complexului linga benzinarie ...atmosfera de port ...suntem latini .

toate bune .
 
s-au deschis terasele si a dat soarele .
mici sau pizza cu bere si un "cognacutz" de incalzire .
"cameloatele" merg doar pe frig .
....
e o pizerie in spatele complexului linga benzinarie ...atmosfera de port ...suntem latini .

toate bune .

Poate chiar la Porto Arte sau Terasa Banateana (ambele pe malul Begai ) ?:noroc:
 
fac o propunere impreuna cu stefan-"pilgrim" , simbata 19 martie la Banateana .
inscrieri la 0728.245.640 - florian .
toate bune .
 
Eu am ramas cuplat pe termenul de doua saptamani propus de Imi si am planificat altceva pentru w-ul asta, de la care nu pot sa ma mai sustrag si din pacate nu pot veni:(, dar voi fi alaturi de voi cu gandul. :noroc:
Sunt convins ca sunteti toti de acord ca trebuie sa mai fie si alte ocazii sa ne cunoastem.
 
vine baiatu...vine vine!!

sambata asta ce vine am programat sa merg pe timis la parta si sa madau cu barca bitzigla si sa trag cu arcu... si weekendul urmator este ziua la pustiu meu si tr sa suflam in tort..as sufla cu el in barca ajutati si de vant dar mama are alte planuri:((
asa ca vedem ce se intampla...tr sa-mi scot si eu barcutza ca a stat destul in frig si zapada..este vremea sa zburde..

ps..ceva probleme daca venim cu barca pe bega sa facem o coshie?
 
sambata asta a plouat :(( asa ca n-am mai f nicaieri...cum ramane cu intalnirea...ceva schimbari? ca pe sambata pe seara este meciul...poate fac si ai nostrii ceva... veniti cu propuneri banateni!.
 
daca as stii ca o fura iarasi ai nostrii nici n-as mai pierde timpul...si as iesii undeva indiferent de timp..dar mai am un gram de nationalism nebun si nejustificat in mine..
 
ori facem ori nu facem ...eu simbata voi fi in jurul orei 12:00 pe terasa la "Banateana" si sigur nu voi fi singur...dornic de o "imprientenire" ( Trade Mark : Skipper...):noroc:
 
Vin si eu la ora 12. Sper sa fie timp frumos, ca sa putem sta pe terasa, daca nu, ne descurcam noi la fata locului
 

Back
Sus