Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Topic: Ce barca gonflabila?

su eu folosesc la pescuit inclusiv o pneumatica de 260 (allroundmarine airstar). Foarte ok la spining, nu stiu cum e la stationar. Am spart=o in 2 locuri (din vina mea ) dar cred ca una peste alta pneumatica e o alternativa buna si mult mai facila dpdv logistic decat una rigida. Ca dimensiune minima tot in zona 260-280 asi zice ca trebuie, sau minim 3-3,2 m daca se merge cu partener.

Senior Member
    Locația
    Mangalia
    Posturi
    160

Salut,
    Am un Zodiac de 4,7m de vanzare , doar ca este foarte greu de transportat, are 170kg fara motor. Este foarte buna pentru mare, este din hypalon si a fost barca de salvare pentru 11 persoane si omologata pentru agrement 6 persoane. Este in garaj si nu am curatat-o pe toata. Am solutia si am curatat doar prova.
    Fotografii ataşate Fotografii ataşate photo 4.JPG‎   photo 1.JPG‎  

Salut, daca nu te grabesti, in jurul datei de 15 iunie voi avea eu de vanzare 3 pneumatice, chila gonflabila, noi, cu preturi cuprinse intre 2900 lei si 3170 lei. Curierat rapid inafara Bucurestiului inclus (in limita ariei curierului). Au in dotare: o pereche vasle din aluminiu din 2 bucati, pompa picior, banchete din lemn, kit reparatie, podina aluminiu, husa pentru stationare, geanta transport. Barca se numeste Danubius si este un model nou facut special pentru piata romaneasca. Poze cu barca si prelata:

Eugen Fetes 0745578278

Quote Originally Posted by feugen View Post
    Salut, daca nu te grabesti, in jurul datei de 15 iunie voi avea eu de vanzare 3 pneumatice, chila gonflabila, noi, cu preturi cuprinse intre 2900 lei si 3170 lei. Curierat rapid inafara Bucurestiului inclus (in limita ariei curierului). Au in dotare: o pereche vasle din aluminiu din 2 bucati, pompa picior, banchete din lemn, kit reparatie, podina aluminiu, husa pentru stationare, geanta transport. Barca se numeste Danubius si este un model nou facut special pentru piata romaneasca. Poze cu barca si prelata:

Eugen Fetes 0745578278
    Cam cat cantareste barca asta Danubius?

Barcile au lungimi de 2,7m 3m si 3,3m. Greutatile lor sunt de la cca 45Kg pana la 55Kg
    Niste poze reale facute in fabrica cu barcile (cele de 2,7m si 3m sunt gri deschis cu ornamente gri inchis, iar cea de 3,3m este alba cu ornamentele gri deschis) :

6.  

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Alte topicuri asemănătoare

1. Barca gonflabila cu vela
    de romel în topicul Barca mea
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 30 May 2013, 09:26 PM
  2. Barca gonflabila cu vela
    de romel în topicul Barca mea
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 25 May 2012, 05:43 PM
  3. Intarire barca gonflabila