Weekender

Iata un site care prezinta constructia unei barcute foarte frumoase, in detaliu amanuntit. Din pacate este in limba maghiara, dar in curand va aparea si in engleza, caci constructorul tocmai lucreaza la traducere.
trebuie sa va spun ca anul trecut l-am avut de "cadet", si s-a dovedit un om de o valoare absolut deosebita! Cei di Satu-Mare si Baia Mare, care merg la orele lui de dans, sunt sigur ca vor confirma spusele mele.

Weekender
 
Iata un site care prezinta constructia unei barcute foarte frumoase, in detaliu amanuntit. Din pacate este in limba maghiara, dar in curand va aparea si in engleza, caci constructorul tocmai lucreaza la traducere.
trebuie sa va spun ca anul trecut l-am avut de "cadet", si s-a dovedit un om de o valoare absolut deosebita! Cei di Satu-Mare si Baia Mare, care merg la orele lui de dans, sunt sigur ca vor confirma spusele mele.

Weekender

Este weekender-ul de care am fost incantat acum o vreme si pe care il construieste amicul nostru Impaiatu :) .
Intr-adevar o barca frumoasa, cu niste linii elegante si zvelte .
 
Iata adresa de mail a constructorului: vekony.sanyi@gmail.com
Vorbeste maghiara, rusa, engleza. @Impaiatu, poate ca poti schimba pareri cu el :))

Armatorul de Chitila era cu chila deja facuta la ultima mea vizita . Si cireasa de pe tort : timona :) Am vazut si planurile, pe care le adunase meticulos intr-o carte.
Cred ca ii va prinde bine o discutie cu un confrate.
EU unul am fost cucerit de acest cabin cruiser, de la prima vedere .
 

Back
Sus