Oferta turism de aventura pentru 1 Mai - rafting, canyoning, offroad si catarare!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Salutare,

Ce faceti de 1 Mai? Daca nu aveti planuri sau daca 1 Mai inseamna padure, mici si bere noi va spunem: VENITI CU NOI SA PETRECETI CEL MAI TARE 1 MAI DIN VIATA VOASTRA!!!
Am atasat la email o oferta care include rafting, offroad cu masini puternice, canyoning si catarare "pe cele mai inalte culmi".
Preturile sunt bune, noi suntem haiosi si foarte important cunoastem ce inseamna profesionalismul. Asta este reteta perfecta sa va organizam un weekend de poveste de care sa va amintiti toata viata.

Daca doriti sa vedeti oferta noastra completa de turism de aventura accesati: Oferta turism de aventura - Barciinbagaje.ro

OFERTA PENTRU 1 MAI ESTE ATASATA LA ACEST TOPIC.

Nu trebuie sa aveti la voi decat bagajul normal si va aducem la cunostinta urmatorul lucru: la rafting nu ingheti in apa (tot auzim aceasta replica :)) ci doar "transpiri" de la costumul de neopren, emotii si adrenalina care zburda prin venele tale atunci cand dai "piept" cu valurile de pe rau. Si va rugam sa ne credeti ca raftingul nu este periculos si va garantam ca asta o sa fie aventura vietii!!!


Va doresc o zi buna,
Catalin Campeanu
0720.531.220
Barci in Bagaje: Cele mai bune barci si echipamente pentru sporturi nautice: caiace, canoe, barci pneumatice, barci de rafting / white water, barci cu vele, scutere de apa submersibile, colace de barca, veste de salvare, parcuri de distractie acvatic
office@barciinbagaje.ro
 
Ultima editare:
Dupa telefonul primit de la Costin am ajuns la concluzia ca prezentarea ofertei de turism de aventura publicata de mine are o formulare care s-a inspirat din oferta de 1 Mai a lui Costin prezentata pe site-ul lui si pe al meu (adica am preluat poza cu pionieri postata initial de Costin). Avand in vedere ca am fost contactat de Costin si dupa o analiza facute de mine am ajuns la concluzia ca este corect sa afisez oferta cu o altfel de prezentare pe care o sa o atasez in cursul zilei de astazi.
Pentru Costin: am primit cu bucurie multumirile tale pentru faptul ca am postat oferta ta pe site-ul meu si iti doresc succes in indeplinirea tuturor planurilor pe care le ai pe viitor. Imi cer scuze ca am folosit in oferta mea poza cu pionieri care a aparut initial in postarea ta si iti recunosc meritul de copyright.
Singura precizare pe care o fac este vis a vis de continutul ofertei mele pentru programul 1 Mai care este total diferit de al tau si sper ca intelegi ca nu este vorba despre o concurenta neloiala.
 
Dupa telefonul primit de la Costin am ajuns la concluzia ca prezentarea ofertei de turism de aventura publicata de mine are o formulare care s-a inspirat din oferta de 1 Mai a lui Costin prezentata pe site-ul lui si pe al meu (adica am preluat poza cu pionieri postata initial de Costin). Avand in vedere ca am fost contactat de Costin si dupa o analiza facute de mine am ajuns la concluzia ca este corect sa afisez oferta cu o altfel de prezentare pe care o sa o atasez in cursul zilei de astazi.
Pentru Costin: am primit cu bucurie multumirile tale pentru faptul ca am postat oferta ta pe site-ul meu si iti doresc succes in indeplinirea tuturor planurilor pe care le ai pe viitor. Imi cer scuze ca am folosit in oferta mea poza cu pionieri care a aparut initial in postarea ta si iti recunosc meritul de copyright.
Singura precizare pe care o fac este vis a vis de continutul ofertei mele pentru programul 1 Mai care este total diferit de al tau si sper ca intelegi ca nu este vorba despre o concurenta neloiala.

Ce ai facut tu nu are nicio legatura cu concurenta neloiala... Eu nu am cum sa concurez cu tine. Pentru ca eu nu vand nimic. Nu aveai cum sa postezi "oferta mea". Eu nu am "o oferta", ba din contra, noi punem barcile asociatiei la dispozitia celor interesati fara niciun cost suplimentar. Deci tura organizata de asociatia noastra iti face tie, ca comerciant (scuza-mi cacofonia te rog, asa a iesit) un serviciu. Cei care merg cu barcile noastre la o astfel de tura, cu siguranta or sa caute sa cumpere ulterior astfel de barci. (Ma indoiesc ca o sa vinzi prea multe la asemenea preturi... dar asta este alta discutie.)

Pentru informatia ta, lista noastra pentru tura de 1 Mai a trecut deja de 30 de persoane, limita pe care ne-am propus-o pentru aceasta tura. Ce m-a nemultumit a fost "ushurintza" cu care pur si simplu ai inserat o fotografie care nu iti apartine (mentionez ca pioniera care da raportul din acea fotografie este sotia mea). Puteai macar sa citezi sursa. Asa ar fi fost "100% politically correct".

Daca noi intre noi nu ne mai respectam, atunci cine dracu sa ne mai respecte?!?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Back
Sus