Adezivi ambarcatiuni fibra de sticla si barci gonflabile

SINDEX COMPANY SRL va poate furniza o gama larga de adezivi specializati marca BOSTIK pentru lipirea de fibra de sticla, sticla, metal, lemn, teak, precum si adezivi pentru lipirea de PVC, neopren, hypalon, cauciuc.
Pentru cine este interesat, va raspundem cu placere.
 

Atașamente

  • Bostikzeiler_226.jpg
    Bostikzeiler_226.jpg
    44.3 KB · Vizualizări: 104
Ahoy! Sunt interesat de un adeziv (kit de reparatie) pentru un caiac challenger pneumatic.Este confectionat dintr-un material destul de ieftin,nu stiu cu certitudine ce fel de cauciuc este.Va multumesc.
 
Ahoy Captain Nemo ! Daca este PVC este ok - vezi te rog aici;Kit reparatie barci gonflabile
kitul de reparatie are uriasul pret de 56 RON si este disponibil in urmatoarele culori; alnb, 2 tonalitati de gri, rosu, verde si negru
Cu siguranta voi reusi sa-l repar cu acest kit.As alege culoarea gri,nu conteaza nuanta,doar sa imi spui te rog, cum fac sa-l comand! Iti multumesc.
 
Marine-Shop.ro este un magazin online; apesi pe " Adauga in cosul tau" completezi date de facturare-livrare, si confirmi comanda. Daca te incurci, vezi ca sunt 3 numere de telefon,
da-mi o sarma. Dupa comanda in 24 de ore ai "lipiciul" in fata usii- via Urgent-Curier. Deci da click pe ... Kit reparatie barci gonflabile

Salve
Adrian B
 

Back
Sus