Results 1 to 3 of 3

Topic: Primul skippertraing pe anul asta (2012)

Senior Member DanutzaZpr's Avatar
    Locația
    Sydney, Australia
    Posturi
    415

Exclamation Primul skippertraing pe anul asta (2012)

Salutare dragilor,

La multi ani pe anul asta ca nu ne-am auzit inca....

Cum ma uit pe geam si-mi vine a plange...nu pot decat sa visez la clipa cand voi fi iar pe mare...si cum as pleca si maine daca s-ar putea...am zis sa organizez un skipertraing cu ajutorul lui sailing tours....asa ca am antamat o Bavaria 50, pentru perioada 1-7 aprilie, Croatia, plecare Trogir. La momentul acesta mai e nevoie de doua persoane doritaoare sa se puna la punct pentru sezonul care urmeaza....
    Acesta va fi scopul acestui minunat antrenament....dupa o saptamana sa puteti spune da ma simt in stare sa inchiriez vara asta o barcuta si sa-i fiu skipper.

Costul este de 340 de euro de persoana...suntem 8 pana acum...alte cheltuieli ar mai fi drum, masa si chelt comune pe barca, evident toate se vor imparti intre noi. Se va pleca cu masinile, ne vom imparti cand va fi echipa complet formata....pe langa cunostiintele acumulate garantez buna dispozitie, echipa stransa pana acum este testata!

Cei interesati sunt rugati sa-mi trimita un mesaj sau sa raspunda aici sau sa ma sune la " 0722 947 950.

Astept cu drag sa intregim echipa!
    navigare necesarum est!!!!

2.  

Senior Member DanutzaZpr's Avatar
    Locația
    Sydney, Australia
    Posturi
    415

Echipajul s-a completat, revin cu poze si povestiri!

Vant prielnic in tot ce intreprindeti!!!

Quote Originally Posted by DanutzaZpr View Post
    Salutare dragilor,

La multi ani pe anul asta ca nu ne-am auzit inca....

Cum ma uit pe geam si-mi vine a plange...nu pot decat sa visez la clipa cand voi fi iar pe mare...si cum as pleca si maine daca s-ar putea...am zis sa organizez un skipertraing cu ajutorul lui sailing tours....asa ca am antamat o Bavaria 50, pentru perioada 1-7 aprilie, Croatia, plecare Trogir. La momentul acesta mai e nevoie de doua persoane doritaoare sa se puna la punct pentru sezonul care urmeaza....
    Acesta va fi scopul acestui minunat antrenament....dupa o saptamana sa puteti spune da ma simt in stare sa inchiriez vara asta o barcuta si sa-i fiu skipper.

Costul este de 340 de euro de persoana...suntem 8 pana acum...alte cheltuieli ar mai fi drum, masa si chelt comune pe barca, evident toate se vor imparti intre noi. Se va pleca cu masinile, ne vom imparti cand va fi echipa complet formata....pe langa cunostiintele acumulate garantez buna dispozitie, echipa stransa pana acum este testata!

Cei interesati sunt rugati sa-mi trimita un mesaj sau sa raspunda aici sau sa ma sune la " 0722 947 950.

Astept cu drag sa intregim echipa!
    navigare necesarum est!!!!

4.  

Junior Member storo20's Avatar
    Locația
    Hannover, Germany
    Posturi
    9

am vazut abia acum semnalul dat de tine ( acum un an, ce-i drept...) si e bine de stiut pt viitor: cind mai ai nevoie de echipaj, te rog sa tii cont si de mine! merg pe mare in Croatia de vreo 6-7 ani, am fost mereu cu echipaje mixte( dar vorbitoare de engleza) si mooor sa fiu pe mare...Peste o luna plecam din nou, cu doua barci de data asta ( romani, cehi, rusi, slovaci) dar cred ca as mai putea face rost de o sapt de concediu prin sept -oct insa atunci trebuie sa ma 'lipesc" de altii.

Alte topicuri asemănătoare

1. Va place jucaria asta???
    de ovidiu66 īn topicul Caiac, canoe, canotaj
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 17 Jan 2014, 08:06 AM
  2. Circumnavigarea Africii - 2012 / 2013
    de aurica īn topicul Organizări īntālniri și ieșiri pe apă
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 20 Dec 2012, 08:32 AM
  3. Tura la mare week-end-ul asta :)
    de hoinar īn topicul Organizări īntālniri și ieșiri pe apă
    Răspunsuri: 10