Inchiriere padela/vesta

Salut,

Caut sa inchiriez o padela si o vesta pentru week-end-ul asta (5-iulie 2011). De fapt pentru intervalul sambata - marti.
Pretul poate sa fie platit si in bani si in bere, dupa preferinta :)
Mi-am propus o tura in Delta Dunarii de la Tulcea la Sulina:titanic: si cum am 2 caiace (1 dublu si 1 simplu), unul l-am oferit unui prieten insa nu am si padela + vesta si parca nu as cumpara chiar acum inca un set (mai am deja 2 ale mele).

P.S. In Bucuresti sau in cel mai rau caz in Tulcea :)

Remi
 
Salut,

Caut sa inchiriez o padela si o vesta pentru week-end-ul asta (5-iulie 2011). De fapt pentru intervalul sambata - marti.
Pretul poate sa fie platit si in bani si in bere, dupa preferinta :)
Mi-am propus o tura in Delta Dunarii de la Tulcea la Sulina:titanic: si cum am 2 caiace (1 dublu si 1 simplu), unul l-am oferit unui prieten insa nu am si padela + vesta si parca nu as cumpara chiar acum inca un set (mai am deja 2 ale mele).

P.S. In Bucuresti sau in cel mai rau caz in Tulcea :)


Remi

Vino, Remi si iti dau eu padela si vesta. :) Pretul il platesti in poze, la intoarcere.


P.S>
Nu stiu daca te va satisface vesta de salvare, nu e chiar una mica pentru caiac. Dar e vesta de salvare :)
 
Tot asa padela si vesta iti pot da si eu ...intrucat sunt nepretuite ...nu am ce sa iti cer pentu ele :) :)
 
Rezolvat

Gata, am rezolvat-o cu Bogdan.
Am optat pentru o plimbare in Herastrau azi de dimineata.

Ia priviti cine se antrena de dimineata ...:rock:

Multumesc baieti pentru ajutor. O sa beau cate o bere la fiecare bors de peste, in cinstea voastra.


Remi
 

Atașamente

  • Photo-0216.jpg
    Photo-0216.jpg
    76.9 KB · Vizualizări: 47
Wawwww cu Britany ....
Ce fetita curajoasa! ...
Stiu eu niste voinici carora li se cam incordeaza partea din spate cand se aseaza in ala ....
 

Back
Sus