Cuplare pentru achizitie roti carucior caiac sau barca. Sunteti interesati?

In sfarsit am gasit o oferta pentru roti carucior transport caiac (sau barca) de bun simt:

Roata carucior cu cameraJanta PVC
Greutatea suportata pe
1 roata - 50 Kg
2 roti - 100 Kg

Caracteristici:
Marime roata (diametru) 250 mm
Latime cauciuc 75 mm
Latime gaura ax 75 mm
Diametru gaura ax 20 mm

23,51 lei

inclusiv TVA

Singurul "impediment" este ca accepta comenzi minime in valoare de 150 RON - asadar, daca mai sunt doritori ne putem cupla. Firma este din Cluj si suplimentar vor fi taxele de transport (curier) sau poate ne descurcam prin curieratul "intern" Barcaholic, initiat de catre Stavride

PS: din pacate nu reusesc sa incarc poza cu roata - seamana destul de bine cu rotile caruciorului pentru transport caiac, prezentat pe website-ul Hibiscussport (roata pneumatica cu janta de plastic de culoare rosu)

(Mai gasisem ceva similar, poate de calitate mai buna, dar la 60 - 80 RON)
 
Neata
Dar de ce nu ai incercat sa gasesti roti, tot cu camera la dragonul rosu mai exact dragon nr 8 . Am vazut si acolo roti dar nu am fost interesat de pret. Este posibil sa ajung marti pe acolo :)
 
man, eu am cumparat doua roti exact ca alea pe care le-ai descris, cu 50 de lei ,din piata 16 februarie din sos chitilei.de la "la rusi", cum se spune in zona.
in plus ,fata de ce ai spus tu acolo, au lagare pe role.cineva a spus ca astea nu s-ar preta bine la mediul acvatic dar se gasesc tot acolo si pe lagare din plastic.
 
Eu le-am cumparat in primavara, tot de la Dragonul nr 8 cu 15 lei bucata. Inarmeaza-te cu timp si rabdare si fa o "excursie" pe acolo .
 
Multumesc frumos pentru raspunsuri. O sa merg la Dragonul, sa vedem ce gasesc acolo. (oricum, toata marfa de genul asta e made in China, cam de oriunde o iei)
 

Back
Sus