Solutie bimini

La ultima iesire am observat ca bimini topul si-a pierdut din impermeabilitate.Am inteles ca exista un spray sau o solutie care rezolva problema.stie cineva?
 
mersi mult!crezi ca este bun,ca vad ca este mai mult pentru piele...auzisem de unele de la starbrite care sunt speciale pentru asta,dar nu stiu unde pot gasi
 
unde gasesc acel material transparent ce se foloseste la vizoare si laterale ,si fermoare groase si lungi?
 
Ultima editare:
unde gasesc acel material transparet ce se foloseste la vizoare si laterale ,si fermoare groase si lungi?

Fermoarele rezistente la intemperii si UV se gasesc la Polytex . Eu am cumparat asa ceva pentru a desparti prelata barcii in doua bucati, fiindca era prea mare si grea pentru a putea fi intinsa dintr-o bucata.
Fermoarele se comporta excelent si astazi, dupa doua sezoane de stat in ploi si soare .
Polytex au doua tipuri de fermoare pentru prelate, da un telefon si alegi dupa pret sau lungime.

Material transparent pentru prelata e posibil sa gasesti tot la ei.
Eu am mai vazut la Hornbach, la materiale de constructie, role de asemenea material flexibil, de mai multe grosimi.
 

Back
Sus