Intalnire la Timisoara

O iesire cu barcutele suna bine :iupi: mai facem putina miscare inainte de a trece la patine de gheata.
 
Se pare ca nu toti participantii la intalnire vor fi din Timisoara, si probabil va fi cam greu sa-si aduca barcile cu ei. Asa ca parca tot intr-un local ar fi mai bine sa ne intalnim.
Si daca nu e ok duminica la pranz, putem sa mutam intalnirea pe sambata 19 noiembrie. Majoritatea sa hotareasca :)
 
Cum ramane cu intalnirea ? Ar trebui sa stabilim ca azi e deja joi. Pt mine e indiferent daca e sambata sau duminica, si nici de o anumita ora nu sunt legat.
 
pai hai sa ne exprimam optiunile. toti cei care am fi interesati de intalnirea asta.
Eu prefer pranzul de sambata. Dar nu am sa refuz participarea daca se hotaraste altfel.
 
eu prefer duminica la orice ora

simbata sunt ocupat si cu doamna mea voi prinzi duminica viitoare:D
 
Ultima editare:
Pt. mine o bine si duminica. Asteptam si alte pareri. Azi ar trebui sa stabilim exact ziua si ora .
 
Am vorbit la tel. cu cativa barcaholici si s-a stabilit ca intalnirea sa aiba loc duminica 20 noiembrie ora 13.00 la restaurantul Camelot, din complexul studentesc. Daca nu o sa ne placa acolo, putem sa ne mutam in alt loc.
 
Cu mare rusine, recunosc faptul ca nu am mai intrat de foarte multa vreme pe forum. Abia acum am aflat de intalnire.
Deci ? S-a tinut ? Nu s-a tinut ? Mai urmeaza altele ?:noroc:
 
Cu mare rusine, recunosc faptul ca nu am mai intrat de foarte multa vreme pe forum. Abia acum am aflat de intalnire.
Deci ? S-a tinut ? Nu s-a tinut ? Mai urmeaza altele ?:noroc:

Salut. S-a tinut, dar las nu dispera ca nu or intra zilele-n sac, or mai fi si alte intruniri :noroc:. La capitolul pierderi poti sa treci intalnirea cu Constantin Lascu, dar pe care o sa avem onoarea sa il avem mai des printre noi in viitor. Deci fi pe faza!
 

Back
Sus