MAGAZIN ACCESORII SI ECHIPAMENTE NAVALE

Elicea s-a dovedit a fi excelent aleasa. Chiar daca eu folosesc barca exclusiv cu vele ( deci cu motor merg in regim de deplasament ), atunci cand a fost cazul mi-a aratat ca poate merge si in viteza . Iar cand am ajuns in zona Deltei, consumul unei zile a aratat 2,5l/ora in conditiile in care barca avea peste 2,5T.
In concluzie, aceeasi elice doresc.

Multumesc pentru implicare, am sa dau comanda in aceste zile, pentru ca -vorba unui prieten- "omul gospodar isi face iarna barca si vara sanie" :)

Trimite-mi totusi si codul de la elicea cealalta, pentru curiozitatea mea, sa vad ce e cu ea, si poate se intereseaza cineva de o elicea ca a ta si atunci va pun in legatura, (fara comision :) ). Cine stie de unde sare ursul, pardon, iepurele :)
 
Trimite-mi totusi si codul de la elicea cealalta, pentru curiozitatea mea, sa vad ce e cu ea, si poate se intereseaza cineva de o elicea ca a ta si atunci va pun in legatura, (fara comision :) ). Cine stie de unde sare ursul, pardon, iepurele :)

Iepurasul spune asa:

BS.PRO JAK
Y 11-1/8 X 13

Elicea a stat in cutiuta ei tot acest sezon, in lada de accesorii din santina. Firesc era sa o returnez din primul moment, insa am asteptat rezolvarea situatiei, asa cum mi s-a promis . Asteptand mai bine de un an evidenta spune ca nu mai e cazul, asa ca am sa dau noua comanda la Hydrotech si am sa pierd jumatate din banii cheltuiti. Nu-i nimic, noi sa fim sanatosi si sa ne vedem mai des pe ape :) !
 

Back
Sus