Bancuri si glumitze sa ne mai descretzim fruntzile

Buna seara ...!

Ce mai faceti , prieteni ? Ce se intampla ? Vad ca e ...mai toata " floarea cea vestita " a forumului pe aici ...insa e cam liniste ! S-a intamplat ceva sau pur si simplu suntem prea preocupati ca sa mai fie " agitatie " ? Se posteaza rar ..la "bancuri "si la "moarte" ...?
 
Glumesc Vali, numai ca sint unii cu care nu tine deloc! Deloc, deloc, deloc!:D:D:D

:eek:t: simba, nu uita ca deocamdata sint singurul care plateste direct "initiativele" "texanului". esti indreptatit la parerea ta, dar de ce oare incerci sa convingi pe altii care care il vad altfel? si asa cum s-a mentionat ... asta nu este locul potrivit pentru astfel de dicutii ...:eek:t:

"I've abandoned free market principles to save the free market system." --George W. Bush, Washington, D.C., Dec. 16, 2008
 

Atașamente

  • bush_smart.jpg
    bush_smart.jpg
    5.6 KB · Vizualizări: 23
acum sa va vad: ce nave sint?

-una a comandat-o sir f drake
-cealalta a folosit-o usa(cind era incompleta)pentru paza de coasta
 
Rezon, abia acum am vazut cele 2 catarge la pupa cu vele latine. Ce marca de bere preferi :)? Banuiesc ca modelul a fost facut dupa planul din Almanahul Tehnium 1988?
 
-niet!,planul e din macaronia,singura dilema la planul asta au fost culorile,nu se stie nimic despre acestea,nici macar englezii nu scriau chiar totul in 1490.
dar se stie despre compozita majoritatii culorilor:sulf,seu de oaie.oxizi metalici gasiti in natura,celebrul catran si alte chestii domestice cu care se minjesc femeile acum pe fata !!!
-alert-ul e plan frantuzesc,americanii nu-l au !de la original pina in prezent s-au mai facut vre-o doua sau trei,nu mai stiu precis,cu acelasi nume dar cu modificarile de rigoare,stiu ca e un roman prin canada care face modelul si-l vinde pe acolo !dupa cum se vede e copie aproape suta la suta dupa tonierele frantuzesti(nave special facute pentru pescuitul de ton)care poate mai exista prin tera nova !
 
:eek:t: "simba, nu uita ca deocamdata sint singurul care plateste direct "initiativele" "texanului". esti indreptatit la parerea ta, dar de ce oare incerci sa convingi pe altii care care il vad altfel..."

Doamne fereste! Intr-adevar, imi plac pictura si desenul dar mi-am planuit sa ma iau de ele la batrinete nu acuma.:D De texan si toate cele poate ne intilnim in celula de CRIZA:D

O zi buna!
 
banc:D

Un tip îl sunã pe prietenul sãu cel mai bun:
- Scuzã-mã cã te deranjez chiar în luna de miere, dar am nevoie de sfatul tãu pentru o decizie crucialã. Suspectez de ceva timp cã sotia mã însealã.
Semnele obisnuite... sunã telefonul si, dacã rãspund eu, cel care sunã închide. Sotia iese foarte mult cu "prietenele" ei si când o întreb cine
sunt acestea întotdeauna îmi rãspunde "Doar niste prietene de la serviciu, nu le cunosti." Stau întotdeauna treaz si mã uit pe geam, ca sã vãd masina din care coboarã când se întoarce acasã, dar intotdeauna vine pe jos, pe alee; desi aud o masinã care pleacã de la coltul strãzii. Odatã am luat telefonul ei doar pentru a vedea cât e ceasul si a început sã tipe sã nu mai pun mâna pe telefonul ei. În fine, niciodatã nu am deschis acest subiect cu ea. Cred cã în adâncul sufletului meu pur si simplu nu vreau sã aflu adevãrul, dar asearã a iesit iar si m-am hotãrât s-o pândesc. Am parcat motocicleta mea Kawasaki aproape de garaj si m-am ascuns dupã ea. Chiar în acel moment, când eram culcat dupã Kawasaki-ul meu, am observat cã prin învelisul de la supapa motorului pãrea cã se scurge putin ulei. E ceva ce pot repara singur sau trebuie sã o aduc la service?

:noroc:
 
inca cateva asa sa se vada activitatea:D

Maria era fata batrana a satului si era foarte mandra de
conditia ei.

Stiindu-se cu o varsta inaintata, se duce la pietrar
si ii spune:

- Cand oi muri, sa-mi faci o cruce de piatra pe care
sa scrie: "Sub aceasta pietrisoara/ Doarme-a noastra
Marioara./ S-a nascut fecioara,/ A trait fecioara,/ Si-a
murit fecioara."

Dupa cateva luni, moare Maria. Pietrarul nu mai tinea
minte ce ii spusese femeia sa scrie dar cam tinea minte ce
voia sa spuna, asa ca a sapat pe cruce: "E Maria
dedesupt; Nu are sigiliul rupt."
:D

:noroc:
Seful echipei de Formula 1 Ferrari si-a concediat tehnicienii si in locul lor a angajat tigani din Romania pentru ca scot rotile de 3 ori mai repede. Mai tirziu i-a parut rau. E drept ca fata de timpul obisnuit desfaceau rotile in 3 secunde, insa in cele 7 secunde ramase au revopsit caroseria, au schimbat seria de fabricatie si au vindut-o drept Honda.

:banana:
O doamna cheama tamplarul sa repare vechitura de sifonier care scartaie de cate ori trece autobuzul pe strada.Vine tamplarul examineaza sifonierul pe dinafara dar nu isi da seama de unde vine zgomotul.In final ii vine o alta idee :
- Bun, am sa intru in sifonier si cand trece autobuzul o sa-mi dau seama daca e vorba de ceva dinauntru.
Zis si facut. Dar, dupa cateva minute, sotul doamnei vine in graba acasa sa se schimbe pentru ca avea o intalnire importanta. Deschide sifonierul si da cu ochii de tamplar. La care acesta:
- Daca-ti spun ca astept autobuzul, ma crezi...?

:happy-banana:
Un barbat e prins de nevasta-sa in timp ce se masturba sub dus si spune: cred ca sunt liber sa-mi spal penisul la viteza care vreau:D

:banana:
 
inca unul de ignat

Porcul facea mishto de magar, toata ziulica.
-Bey ce fraier esti, hahaha, astia te muncesc toata ziua, si manci numa iarba, hahahah. Eu stau toata ziua nu fac nimik, si-mi dau sa mananc non stop, fraiere...
Asa o zi, asa doua, asa o luna....pana cand ajunge magarul la capatul puterilor si ii spune porcului
- Prietene, stii ce ceva ...tu nu esti porcul de anul trecut!!!:D
 

Back
Sus