Salonul Nautic Bucuresti: 29 februarie - 4 martie

Dragi Barcaholici,

Va salutam! Asa cum v-ati obisnuit la fiecare inceput de an, Salonul Nautic International Bucuresti va asteapta cu noutati si oferte din domeniul nautic.
Pentru ca suntem siguri ca sunteti pasionati, oferim primilor 50 dintre dumneavoastra o invitatie gratuita la eveniment!
Trebuie doar sa ne comunicati adresa unde doriti ca invitatia sa fie expediata pe office@salonulnauticbucuresti.ro.

Desi data desfasurarii evenimentului a fost amanata cu o saptamana din cauza conditiilor meteorologice, invitatia oferita gratuit in revista Yachting Pleasure ramane valabila!

Va asteptam! :ahoy:
 
Eu am trimis mail până într-o oră de la afișarea postului și mi-a dat fail, de am crezut că-i țeapă. :banana::banana:
Nu nimic, cumpăr bilet.:(:(
 
Eu am trimis mail până într-o oră de la afișarea postului și mi-a dat fail, de am crezut că-i țeapă. :banana::banana:
Nu nimic, cumpăr bilet.:(:(


Am incercat sa trimit mail si dupa adresa de GM si de pe YM. La fel mi-a dat si mie; Error bla bla bla.Si stiu ca nu numai noua.
Am scris pe privat pana la urma.
 
TRAIASCA POSTA ROMANA

astazi la ora 13 am primit invitatia la salon multumesc mult'. a fost expediata din data de 10 feb , si cu vremea aceasta A AJUNS CU BINE:rock:
 
Ultima editare:
Şi eu am primit invitaţia. Vă mulţumesc pentru ea şi ne vedem acolo!


PS: Numai bine, în urma topirii zăpezii or să rămână diverse lacuri...
 
pai sa mergem sa vedem.
In afara de duminica, pentru lansarea Marii Sete, trebuie sa mai merem odata sau chiar de mai multe ori.
 
ne vedem....

Ne vedem la targ cu mic cu mare, dar o cafea unde bem si noi dupa asa de impreietenire?

Ma gandeam sambata...pe dupa masa....la prietnul Gil ca e aproape?

Ce ziceti?:sail:
 

Atașamente

  • coffe.jpg
    coffe.jpg
    21.9 KB · Vizualizări: 30
Asteptam sa se stranga ceata cea vestita, eu sunt la comanda dumneavoastra, pentru sambata.

Off ce lume rea....deci ce ora sa porpun? 18? mai devreme? haideti va rog....ar ajuta sa va stiu doritori de imprietenire....:)

Daca ne strangem mai multi va fi nevoie si de o rezervare....asa ca va rog...inscrieri!:banana:
 

Back
Sus