Curs de caiac in Bucureti

Lansez invitatia de a aplica la un curs de caiac instructor fiind Leslie Tang. Cursul se va tine in piscina si trebuie sa fim un grup minim de 12 persoane.
Leslie este unul dintre cei mai buni instructori de caiac din Romania si pretul cerut de el este de 150 Ron + costurile de piscina. Cursul o sa tina 2 zile timp in care o sa invatam bazele tehnicii de vaslit, echilibru, revenire, eskimo etc.
Eu personal imi doresc sa particip la un astfel de curs dar trebuie sa strang un grup de 12 persoane...Mai sunt doritori?
 
Ma tem ca este singurul instructor :), restul sunt caiacisti cu experienta.
Un curs cu Leslie, schimba dramatic viziunea asupra caiacului.
Este de preferat ca si cursantii sa vorbeasca engleza astfel incat sa se evite folosirea unui translator
 
Poate sa ma ajute cineva cu un contact de la o piscina care sa ne permita sa tinem cursurile de caiac? Bineinteles, daca reusim sa ne strangem 12 persoane :)
 
unde s-ar tine ?
cat dureaza (ca interval orar / data)?
cat costa ?
ce echipament trebuie sa aiba cursantii ?
 
Ar fi interesant daca s-ar mai initia inca o data un astfel de curs... As participa cu siguranta, mai ales daca ar fi in weekend.

Am vazut ca postul e vechi de 6 ani, dar daca ati participat la curs, a fost interesant/ a meritat?
 
Ar fi interesant daca s-ar mai initia inca o data un astfel de curs... As participa cu siguranta, mai ales daca ar fi in weekend.

Am vazut ca postul e vechi de 6 ani, dar daca ati participat la curs, a fost interesant/ a meritat?

Dacă mai are activitate colegul nostru, apele respective sunt foarte atrăgătoare.
Dacă postul e prea vechi și nu mai activează, un alt coleg al nostru are activitate susținută pentru white-water, blue water și tot soiul de water :) din munții României, ai Bulgariei, până în Egee. E Cătălin (Barci in Bagaje, nick name aici) .
 

Back
Sus